Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy fogyjak?

Mit egyek, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Egy baleset miatt ágyhoz vagyok most kötve és folyton eszek. Ez miatt persze gyorsan feljött néhány kiló, ami megnehezíti dolgom a rehab során. Mit egyek, hogy fogyjak? Mivel szeretnék azért enni, unalmamban is persze.

Pl kenyér helyett, abonet, puffasztott rizs v ilyesmi?

Zöldséget eszem sokat, de mellette kenyeret is. Plusz nagyon kívánom a csokit, vagy édességet, erre valami ötlet esetleg?


2017. dec. 13. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Unalomból inkább olvass, hallgass zenét, rajzolj, gondolkodj vagy effélék.

Kalóriaszegényebb zöldségeket persze ehetsz bőven. Nekem a tea is nasinak számít :)


Kenyér helyett szerintem a semmi vagy a zöldség a legjobb, de ez egyéni. A puffasztott izéket sokan eléggé utáljuk, nem vonzóak. Aki szereti, az egye, ha akarja. De a kenyérre semmi nem hasonlít, csak a kenyér. Viszont nem kell kenyér a dolgokhoz, kivéve egyesek esetében, de nekik sem abszolút mindenhez.


Egy-egy kocka igen kakaós étcsoki okés. Én tojáshabbal (főleg sárgája) szoktam keverni az olvadt csokit, az úgy tápanyagdús és fehérjedús is lesz, akit zavar a pasztőrizálatlan nyers tojást, az pasztőrizálhatja vagy akár meg is sütheti mikróban egy kis hozzáadott egyébbel (liszt, dió).


Persze kismillió jó édesség van, az aszalt gyümölcsös olajos magvak is ott vannak. Persze kalóriadúsak azok is.

2017. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!