Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzőtermi kérdés? Többi lent.

Edzőtermi kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek hogy viszonyulnak a többiek a túlsúlyos egyénekhez? Én el szeretnék kezdeni kondi terembe járni de félek a megvető szemektől és a megaláztatástól.

Mi a tapasztalatotok?


2017. dec. 13. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
az, hogy az emberek 90%-a hülyeséget csinál, akár jól vagy rosszul néz ki.
2017. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy a legtöbb esetben nagyon "kedvesek" ott az emberek. Az ilyen tipikus "egész nap gyúró, színizom emberkék" általában amikor látnak valakit, akin látszik, hogy aznap ment be az edzőterembe életében először, akkor visszagondolnak a saját első napukra, hiszen ők is ugyanúgy a nulláról kezdték, mint ahogy mindenki más.


Tapasztalatból, szinte biztosan mondhatom, hogy előbb jönnek majd oda hozzád nyolc segítő szándékú, mint egy, aki csesztetni akar. A kezdők felé jóindulattal szoktak fordulni az ilyen "konditermi veteránok".

2017. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

en barmikor meglatok egy duci/kover embert a kondiban mindig becsulettel tekintek fele mert vegre rajott, hogy nem elet az amit o folytat es vegre felemelte a $egget es tesz valamit az egeszsege erdekeben


nem vagyok egy szakember, ugyhogy inkabb nem szolok neki, hogy mit hogyan kell csinalni, azt meghagyom a tobbieknek, de soha nem vetek rajuk elitelo pillantast


a kondi az egyetlen hely ahol abszolut nem erdekel, hogy ki hogy nez ki, mert oda mindenki (szerintem) azert jar le, mert jobban akar kinezni mint ahogy epp most, szoval ne tartson vissza senki!

2017. dec. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig becsülöm a túlsúlyos embereket, akik ott vannak és odateszik magukat a céljuk elérése érdekében.

Mindenképp vágj bele, ha az segít, akkor személyi edző támogatásával.

Eleinte én is mindig aggódtam hogy kinevetnek, ha bénázok, de tapasztalatból mondom a teremben mindenki a saját edzésével van elfoglalva, nem veled. :) Sok sikert!

2017. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!