Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan könyv, ami az...

Létezik olyan könyv, ami az agyat állítja át fogyókúra üzemmódba?

Figyelt kérdés

Van az a könyv, amit ha elolvasol, leteszed a cigarettát. Nincs ehhez hasonló könyv, ami után többé nem kívánnám a hízlaló ételeket?


Most csak próbálom magam becsapni, hogy nem hiányzik az édesség, és a pizza, de szerintem csak idő kérdése és újra elgyengülök. :(

Az agyamat kellene átállítani arra, hogy "csak az egészséges ételeket kívánom". De hogyan?



2017. dec. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Könyvről nem tudok, de sok dolog agyban dől el, igen.

Sosem hallottam még, hogy ez hipphopp megtörtént volna - kivéve, amikor merő egészségtudatosságból több ételcsoportot kizártam. Onnantól a cukor és a liszt számomra nem volt étel, szuper volt végigsétálni hipermarketekben, felszabadító volt látni, mi minden nem kell nekem :D De ezt nem hinném, hogy meg lehet tanítani, bekattansz és kész.


Viszont ha sokáig kizársz bizonyos ételeket, elszoksz tőlük. Vagy belebolondulsz, ha azt zárod ki, ami neked KELL és kész... De az ember rengeteget tud változni s nem is feltétlenül lassan.


Nincs hizlaló étel. Csak a kalóriatöbblet hizlal. De azért értelek, bizonyos ételek egyeseknek nehezen jönnek össze a kalóriadeficittel.


Hogy kinek mi az egészséges, az megint érdekes dolog. Eleve más az emberek véleménye erről, de a testüké is. Az enyém pl. nincs oda a sok szénhidrátért, megmérgeződöm tőle, nem kellemes. Az alma pl. különösen rossz, már kisebb mennyiségben is. A banán és a mazsola okés, persze a mennyiség számít...


Édességet simán ehetsz, ha nagyon kell. Van, aki inkább szenved s elszokik tőle, én inkább édességezek kedvemre, fogyáskor is. Persze nem cukros édességeket eszem, a normál tömény cukrot rühellem és sok éve kerülöm.


Lehet, hogy jobb receptek kellenének neked. Vagy jobb étrend. Nem mindenki tud elég aszkéta lenni, nekünk igaz hedonistáknak élvezetes fogyás kell remek ételekkel. Hacsak nem nagyon fura az ízlésed, ezt meg lehet oldani.

2017. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szerintem magyarul nem jelentek meg. Első sorban Alan Carr-nak aki a dohányzós könyvet írta, van egy evős is: The easy way to lose wegiht vagy valami ilyesmi. Illetve Jason Vale-nek van pár ilyen könyve, pl Slim 4 life.
2017. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!