Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem olyan feszes, oldalrol...

Nem olyan feszes, oldalrol elegge lapos fenekbol viszonylag rovidebb ido alatt (kb 2 honap) lehet feszes, formas feneket csinalni, es mellette lapos hasat?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok, 172 cm es 55 kg, szerintem nagyok a combjaim, es a hadam sem lapos de juniusra mindenkepp szeretnem ha lapos lenne, emellet viszonylag rovidebb ido alatt (nyilvan nem 1 het) szeretnek kerek feneket. Lehetseges a ketto egyszerre? Ha igen leirnatol hogy hogyan?(ha valaki szeretne segiteni kuldok kepet a kiindulastol, nem tudom hogy itt hogyan tudom csatolnixd) koszonom elore aki segit, nagyon fontos lenne!

#has #fenék #lapos has #rövidebbidő alatt
2017. dec. 14. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, vastagok a combjaid egy kislányéhoz képest. Te viszont most alakulsz nagylánnyá. Az adataid teljesen rendben vannak, ne aggódj! Sőt, felnőtt mércével kiejezetten vékony vagy. Képet úgy tudsz mutatni, ha feltöltöd egy képmegosztó oldalra, és a címet bemásolod ide.
2017. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
13 éves vagy. A tested még bőven átalakulás alatt van....Az általad leírtak alapján semmi gond veled. A hasra rengeteg gyakorlat van nézz csak körül a youtube-on. A kerek fenék meg majd jön magától. Csinálni nem igazán lehet...max a plasztikai sebész. De az ilyesmit kerüld el ha lehet jó messzire. :-)
2017. dec. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy ideig tornáztam otthon délutánonként, nekem a guggolásoktól lett izmos, kerek fenekem☺
2017. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 évesen nem is kellene ezzel foglalkoznod. Mi anno otthon tornáztunk és lett hatása, rubint réka, béres alexandra, péntek enikő utube videókat meg fogod érezni, 2 hónap alatt azért nem kell csodát várni, de láthatóan jobban fogsz kinézni.
2017. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kéne kép, nem hiszem, hogy lenne rajtad valami és a 100°%-ban lapos has nagyon vékony kategória, te pedig a vékonyba tartozol jelenleg, de ha még fogysz az valszeg izomvesztés lenne, ami csak hátrány... én 178 cm vagyok és 70kg és pont jó vagyok ebből indulok ki.
2017. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!