Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az unnepek alatt hogy tartsam...

Az unnepek alatt hogy tartsam meg a sulyom es hogy fogyjak tovabb?

Figyelt kérdés
20 kg fogytam es meg szeretnek fogyni. Az unnepek alatt nagyon nehez. Rengeteg edesseg stb. Hogyan oldjam meg vagy mit csinaljak?
2017. dec. 18. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell eldöntened, mi a fontos. Egyáltalán nem kell édességet enned, ha nem akarsz, ez rajtad múlik. Van, aki mértéket tart, van, akit 1-2 nap nem érdekel, egy hétig pedig nem zabál egyfolytában... Biztos van, aki képes kalóriát számolni és csak édességet enni, ez necces, bár vannak jó édességek.


Szerintem fogd vissza magad, szolidan édességezz vagy ha te azt nem tudsz (én nem), akkor sehogy vagy csak 1 napot. Ha egyébként normálisan eszel, nem lesz gond.

2017. dec. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugy szoktam hogy napi egy vagy ket sutit eszem... Minden nap megérkezem es tartom a sulyom de par deka vissza szaladt... Bar az nem sok de nem akarom hogy kilok legyenek belole a vegen
2017. dec. 18. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Mozogj többet! Csak vizet igyál! Gondold át azt, hogy miről tudsz lemondani. Pl. krumplipüré helyett eszel salátát, de ugyanúgy eszel a sült húsból, mint a család. Reggelire csak egy alma.

Az se rossz, ha nem pont főétkezésre időzíted a rokonlátogatást. Mondjuk mész ebéd után.

Egyébként meg ünnepek után "büntiből" minden napra beiktatsz plusz fél óra mozgást és/vagy gyalog/biciklivel mész dolgozni. (Főleg, ha 30 km autópályán XD)

2017. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kilók nem lesznek, ha nem eszel rengeteget, nyugi :)
2017. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem muszáj a rengeteg édességet megenni, csak mert van. :) "Nem kérek sütit, köszönöm, diétázom."
2017. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy f-om a diétába, ünnepek alatt nem fogom számolni a kalóriákat.

Szerintem nem ezen az egy-két napon fog múlni, egyél nyugodtan, és érezd jól magad. 365 napból szerintem elég kb. 360-at diétázni, az is ugyanolyan hatásos.

2017. dec. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!