Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki volt már anorexiás és...

Aki volt már anorexiás és meggyógyult. Ti milyen gyorsan híztatok vissza?

Figyelt kérdés
Mennyire volt nehéz híznotok? Utána milyen nehezen tartottatok súlyt? Hogy kezdtétek a gyógyulást mi volt a mélypontotok és mennyi a mostani súlyotok? Tanácsokra lenne szükségem. 170cm-hez hány kilónak kéne lennem?

2017. dec. 23. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azonnal hiztam mikor elkezdtem enni 5kg feljott.
2017. dec. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
51%
170cm-hez 50-55kg az egészséges.
2017. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

170 centihez 50-55 kg? :D

Hát, azért belefér egy kicsit több is abba.

2017. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
50-55??? Te jó ég. 170 cm-hez (alkattól függ) 55-65 kg normális. Az legjobb olyan 58-62 kg.
2017. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindigis vékony alkatom volt inkább, a max súlyom eddig 52kg volt. Most vagyok 45kg. Vannak napok amikor nagyon keveset eszem és van amikor egész normálisan néha pedig úgy mintha az lenne életem utolsó napja (mindent amit csak meglátok megeszem). Hogy tudnék meggyógyulni? Fejben már eldöntöttem de sokkal nehezebb mint gondoltam. Ha a mérleg feljebb mozdul bepánikolok, hashajtózom és koplalok... ha viszont lefelé akkor egyszerre vagyok büszke magamra és félek hogy nem fogok tudni megállni amíg kórház nem lesz a vége. Mit tegyek?
2017. dec. 23. 15:54
 6/12 anonim ***** válasza:

De ha tudatosul benned, hogy ez nem jó így, hogy túl vékony vagy, nem egészséges, akkor miért érzed, hogy még lefele kellene mozdulnia a súlyodnak? Mikor bele nézel a tükörbe, hogy látod magad? Tudod reálisan is, vagy mindig irreálisan?

Csak kíváncsi vagyok, hogy hogy éli meg ezt valaki, nem ítélkezni vagy hasonló.

2017. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia én 175 cm vagyok és 68 kg tudom hogy ez normális testsúly a magasságomhoz és a BMI - om is jó de viszont fogyni szeretnék még legalább 4 kgot de felek hogy annyinal nem fogok megallni es mindig tobbet akarok majd. En nagyon sokaig duci voltam nemreg fogytam le 68 kgra de viszont meg mindig kovernek latom magam a tukorbe es egyszeruen hanyingerem van attol amit latok. Rettegek tole hogy visszahizok. Ezert a kaloriaszamolgatasom egy ideje atcsuszott nem evesbe. Es buszke vagyok magamra ha nem eszek es lejebb mwgy a sulyom de enis felek attol h rossz vege lesz. Es neha ram is ram tornek ilyen zabalasi rohamok es egybol a hashajtohoz nyulok. Csak azert irtam mert jol esne vki olyannal beszelni akirol tudom hogy azon megy keresztul mint en es megert.
2017. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez a helyzet
2017. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
De mit kene tennem azert hogy ez ne igy legyen es elegedett legyek azzal amit a tukorben latok? (Es mennyi lenne a legtobb amit leadhatnek ugy h az meg egeszseges?)
2017. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 wick3d válasza:
9%

mondod 170 cm es 45 kg, ez egy alombeli lany :))

Legnagyobb marhasag hizni, egy lanynak sovany kell lenni, minnel sovanyabb annal csinosabb

2018. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!