Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát ehettem ma...

Mennyi kalóriát ehettem ma meg? Tudom hogy sok ilyen kérdés van és hogy nem lehet igazán megmondani de ugy kb? És amit csinálok az hülyeség?

Figyelt kérdés

Nem fogyózom csak kondiba járok heti 3 szor és mellette este 6 után nem eszem .Igyekszem sok zöldséget, gyömülcsöt,salátát enni! De ugy igazából eszek mindent.A célom : csinosodni ,vagy is inkább hasonlónak maradni mint most.Így ezzel az életmóddal elérem a célom? Jah és Nagyon sokat olvasom itt hogy kérdezgetik kb hány kalóriát ettem ma meg ilyenek nos én is kiváncsi lettem , előre is megköszönöm annak aki leirja nekem .:)

Reggel : Egy pizzás csiga

uzsonna: alma ,paradicsom( imádom magába)

ebéd:sült csirke comb köret nélkül és egy jó nagy adag tavaszi saláta

uzsi: még egy alma

vacsora:műzli tejjel


2010. jún. 3. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
kcal.hu
2010. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem eszel fehérjét normálisan.
2010. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy egész combot megeszel, szerint elég fehérjének.

Viszont a reggeli meg a vacsora nagyon gáz. A pizzás csigát felejts el. A müzlit eheted helyette reggel, de vigyázz, mert majdnem mind tele van nyomva cukorral. Azok nem jók. Vacsira ugyanazt kéne enned, mint ebédre, esetleg a csirke helyett lehet virsli, sonka vagy sajt. A saláta a lényeg. Az alma se rossz elvileg, csak a mostani almák már szart se érnek, inkább egyél idénygyümölcsöt, ha tudsz.

2010. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!