Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit tudnék...

Szerintetek mennyit tudnék fogyni egy év alatt?

Figyelt kérdés
Szóval ha betartok mindent, nem eszek semmi olyat és mozgok napi másfél órát akkor mennyit tudnék fogyni egy év alatt? Illetve 2x vagy 3x egyek egy nap? És letudnátok nekem írni, hogy mik azok a dolgok amiket tilos enni?:) Tudom, hogy van itt más csomó ilyen kérdés,de egyiken sem tudtam kiigazodni. A válaszokat előre is köszönöm.:D
2018. jan. 1. 12:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L 85 kg vagyok:(
2018. jan. 1. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Napi másfél óra mozgással és egészséges táplálkozással csontsoványra fogyhatsz egy év alatt. Az más kérdés, hogy amit leírtál azt képtelenség megvalósítani.


Gondolom szilveszteri fogadalom.

2018. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Milyen magas vagy? Egy év az rengeteg idő, simán el lehet érni az egészséges testsúly, ha tényleg odafogyelsz a dolgokra. Viszont előtte alaposan utána kéne járnod a dolgoknak akár dietetikushoz is elmehetnél.

Ki kéne számolni, hogy egy nap hány kalóriát vigyél be és ez alapján összeállítani az étkezést. Általában az a legjobb, ha 5x kisebb adagot eszel de pl nekem a napi 3x nagyobb menniség jön be ( persze a kalóriát betartva). Cukor, fehérlisz, cukros üdítők, junk food kizárva. Sok zöldség-gyümölgy (de pl a gyümölcsökben is rengeteg fruktóz van), lassú felszívódású szénhidrát, sovány husok (pl csirke vagy hal) amiet főleg fogyasztani kéne de persze lehet variálni.

Sportnak pedig szerintem a legjobb egy olyan óra ahol jó a hangulat és szívessen jársz le, pl aerobic, spinning, zumba, joga, pilates, és ezeket is lehet váltogatni, hogy ne undd meg.

Ez így csak nagy vonalakban a lényeg, de tenyleg rendesen nézz utána mindennek. Fő az egészség!

2018. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2018. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából havi 2-3 kg fogyás az egészséges mérték, így egy év alatt 24-36 kilót fogyhatsz egészségesen. Semmit sem tilos enni, ha korlátozod a napi kalóriabevitelt. Ha nem számolod a kalóriákat, úgy nehezebb a dolog. Érdemes elkerülni az édességeket, a csipszet, a szénsavas üdítőket. 4-5 alkalommal kellene enni egy napő, de kisebb adagokat. Sovány húsokat, tejtermékeket (túró, tej, sajt) kellene fogyasztani sok zöldséggel.
2018. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most jön a káposztás diétás kérdések időszaka?

10-20 kilós fogyás 1 hónap alatt ? :D

2018. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!