Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Okkal aggódom az anyukám...

Okkal aggódom az anyukám egészségéért?

Figyelt kérdés
Na hát az van hogy anyukám kitalálta hogy fogyózni fog. Na hát ez nála úgy néz ki hogy egész nap nem fog enni csak "mikor már nagyn éhes lesz" és szerintem ebből baj lesz.

2018. jan. 2. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Okkal.

Keress cikkeket és mutasd meg neki, hogy a sokszor kevés a jó.

2018. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalóriaszámolás,kalóriaszámolás,kalóriaszámolás.

Lényegében,ha valakinek megvan a megfelelő aritmetikai tudása le tud fogyni.

2018. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez kiváló lenne, gyakorlatilag ezt csinálom, ha jó vagyok (ha nem, akkor amint nem vagyok nagyon jóllakott, ráesem az ételre, de úgy nem szoktam fogyni), persze lehet, hogy neki nem. A leírtakból nem derül ki sok.


Ha az volt a gondja eddig, hogy nem éhesen is evett, de neki príma az időszakos böjt s kiéhezve sem tudja túlenni magát, működhet. De félő, hogy nincs egy jó étrendje, pedig az alap. Plusz van, aki nagyon profi az önéheztetésben. S van, aki SOHA nem éhes, ilyen hozzáállással egy hétig sem enne...

2018. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ettől csak hízni fog mond meg neki,

Az inzulinszint megemelkedik a koplalástól,és már az első étkezést is zsírban tárolja el a szervezet.

2018. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!