Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni? Hogyan...

Valaki tud segíteni? Hogyan mit kéne csinálnom hogy elérjem a célom?

Figyelt kérdés

15/L vagyok 175cm 78kg. Arányosan oszlik el kb rajtam de szerintem nagyon nagyon sok így is. És fogyni szeretnék kb 10kg-ot egyenlőre. Kb nyár elejére. Milyen étrendet ajánlotok ? Mit sportoljak? Egyzőterembe nem igazán szeretnék járni főleg nem egyedül mert nagyon rosszul érezném magam ott a sok fitt meg csini meg izmos emberke között. Milyen sportot ajánlanátok ? Esetleg futás ? Itthoni ezdés? Esetleg van valaki aki velem kb egy idős és szívesen csatlakozna hozzám ebben ? (Bp)

Minden választ előre is köszönök :)



2018. jan. 4. 00:02
 1/2 anonim válasza:
Sportolj egészségesen egyél sok gyümölcsöt zöldséget gyümölcslét ígyál almát uborkát egyél az is finom mert sok benne a vitamin paradicsomot.
2018. jan. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán inkább ne cukrokat egyen folyton... A gyümölcslé szupergyors cukor. Némi gyümölcs OK, a zöldség szinte kötelező, akár sok is mehet, ha laktatja (nekem nem megy a fogyás sok zöldséggel, de tudom, hogy ez extrém eset s ugye, ki mit nevez soknak), de még fontosabbak a jó fehérje- és zsírforrások (bár zsírból persze nem kell sok, de esszenciális, míg a cukor nem).


Én a teljes testes edzés/kardió/aerob kombót tartom a legjobbnak, azzal mindennek adsz :)

2018. jan. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!