Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyobb fogyás után lehet...

Nagyobb fogyás után lehet szép bőröm még?

Figyelt kérdés
Nézegettem képeket jelentősebb fogyásnál hogy néznek ki az emberek és kicsit elborzasztott, hogy mennyire lóg utána a bőrük. 24 éves vagyok, jelenleg 84 kg és 170 cm, kb 65-70 kilóra szeretnék lefogyni. Ekkora fogyás után is ilyen lesz a bőröm? Nem szeretnék gyorsan fogyni (azt olvastam, hogy sokszor ez is a probléma), heti 0,5-1 kg csak a cél. Van rá reális esélyem, hogy rugalmas, feszes lesz a bőröm 15-20 kg fogyás esetén? Vagy mit tudok tenni, hogy a lehető legkevésbé lógjon? Esetleg valakinek van saját tapasztalat?

2018. jan. 7. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz olyan a bőröd. Ahhoz jelentős túlsúly kell, hogy már ne tudjon visszahúzódni a bőröd, ha lefogysz.
2018. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Eddig 15 kilót fogytam. Heti 1 kiló általában lement. Volt mikor csak fél. Soha nem tornáztam de most igen. Nem hogy lóg a bőröm hanem iszonyat jól feszesedem. Eltűnt a narancsbőr. Kezd igazán jó formám lenni. Még kell fogynom és tornáznom is. De soha nem tetszett így a testem. Egyszer régen már lefogytam de akkor torna nélkül. Akkor sem lógott a bőröm 20 kiló fogyás után. De löttyett voltam és nem tetszett az eredmény. Most azért döntöttem a torna mellett. Nehéz volt megszoknom, elkezdeni de már pár hét után láttam a combomon a változást. Így könnyebb lett.
2018. jan. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy "nagyobb fogyás". Nagy fogyás akkor lenne, ha 150kg-ról fogynál le 60-ra, na akkor már esélyes, hogy lógni fog a bőröd, de ez még semmi.
2018. jan. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem léped túl a heti 1kg mínuszt, akkor valószínűleg tudja a lépést tartani a bőröd.
2018. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves 2.!

Megkédezhetem mit tornázol vagy miket csinálsz?

2018. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Rubint Réka 20 perceseit csinálom. Heti 3-4x. Van mikor csak 20 perc van mikor 40 percet. Ezeket váltogatom, mikor mihez van kedvem.

2018. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. jan. 12. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!