Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel fogyhatok?

Ezzel a módszerrel fogyhatok?

Figyelt kérdés

17/l 162cm 57kg

Nem vészes túlsúlyról van szó. Inkább amolyan kicsit fogyni, csinosodni szeretnék, egészségesebb élet project.

Heti 4-5 alkalommal járok konditerembe. Mit csináljak itt, hogy minél több zsírt égessek.

Naponta 5x eszek. Teljeskiőrlésű kenyér, csirkemell/comb/máj, rizs, rengeteg zöldség, gyümölcs. Ha sajt akkor mozzarella.. ilyesmi. Víz, tea üresen.

Mit egyek uzsonnára tízóraira hogy ne éhezzek? Ezzel a módszerrel fogyhatok?



2018. jan. 9. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha oda figyelsz mit eszel és tényleg ilyen sokat jársz edzeni akkor már ez is elég. Viszont ha éhes vagy délután akkor vagy emelj az kalória beviteleden vagy a főétkezésed szedd több részre. Én például 1600 kalóriát eszek "ebédre" ezt az étkezést én 2 800 kalóriásra szedtem szét az egyik délben a másik pedig 15 óra körül van. Így nem éhezek meg és általában két félét főzök magamnak csirke-hal, csirke-marha, tofu-marha. Változatosabban is eszek.
2018. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!