Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok tulsulyos, pedig...

Nem vagyok tulsulyos, pedig annak kene lennem, ez mitol van?

Figyelt kérdés
173cm magas vagyok es 79 kg, 22 eves es ferfi. Mindenhol azt szamoltam ki, hogy ez tulsulyos kategoria, de egyatalan nem vagyok az, inkabb sportos testalkatom van, de soha eletemben nem gyurtam, meg a hasam is lapos. Ez mitol van?
2018. jan. 9. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, izmosabb alkat vagy, nem pedig zsíros.
2018. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik embernek bizonyos súlynál földig lóg a hasa a pipaszár lábairól... a másik meg egyenletesen vastagabb 1-2 centivel mindenhol. Az alkarja is. A vádlija is. A nyaka is. A térde is. A kisujja is...
2018. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy edzés nélkül sportos testalkatod van, max egyenletes oszlik el a felesleged. Dobj egy arc nélküli képet, hamar kiderül túlsúlyos vagy-e.
2018. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy izmos lenne sport nélkül... Ismerek olyat, akinek a bicikli, fizikai munka, ez-az hozott némi izmot, de magasabb, tizenpár kilóval kevesebb és van egy kis pocakja (OK, egyenetlenül hízik, de akkor is, tizenkilók egyenletesen eloszolva is zsíros testet adnak. persze lehet, hogy a kérdező jobb genetikájú, de a fenti számokkal nem zsírosnak lenni az azért kemény meló, ahhoz edzés is kell. nem feltétlenül gyúrás, de kemény fizikai aktivitás).
2018. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!