Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Azt kezdem erezni h hajlok az anorexia fele mit tegyek?

Valojaban az a helyzet h kovernek erzem magam es ez reszben igaz is. Elkezdtem/elkezdek fogyokorazni de erzem h ez melyebb lesz. Neztem anorexiasokrol videokat es nem szeretnek olyan lenni de valahol meg is. Nem reg kiolvastam egy konyvet egy anorexias lanyrol es lehet h ez is kozre jatszik. Kezdek felni mert erzem ahogy lassan behaloz. Sokat sportolok szoval nem tudom h fogom birni ha nagyon lefogyok. (Meg nem vagyok benne). Koszonom a segitseget!

jan. 12. 23:38  Privát üzenet  

A válaszok
Mégis, valami konkrétum? S mi az, hogy részben kövér vagy? Honnan érzed, hogy veszélyezteted magad? Ilyen esetről még nem hallottam, de keveset is írtál, nem tudom, mi van konkrétan. De ha jogos a félelmed, nagyon vigyázz és extrém óvatosan fogyj, ha kell is, egy kis jó életmódváltás, rápörgés nélkül.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 23:47 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Írhattál volna adatokat. Beszélj a szüleidnek a problémádról, talán érdemes lenne felkeresni egy pszichológust.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 13. 00:20 Privát üzenet
Pszichológus. Elinduláshoz az iskolapszichológus. És gondold át a szüleiddel való viszonyodat (túlféltők, túlóvók), mert az a dolognak a kulcsa. Egészen biztos, hogy nem vagy kövér, kérdezd meg erről a valódi barátaidat. És ne olvass, nézz ilyen témában, foglald el magad más hobbikkal és egyél rendesen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 13. 00:52 Privát üzenet
Mi a konyv cime?

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 13. 02:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az anorexia/bulimia miért mentális betegség?
Anprexia után hogy állt vissza a mensitek?
Aki volt már anorexiás és meggyógyult. Ti milyen gyorsan híztatok vissza?
Ez anorexia lenne?
Egy magasabb,180 centis lány vékonyabbnak tűnhet ugyanannyi BMIvel a magassága miatt, mint egy 160 centis lány?
Vannak itt (gyógyult) evészavarosok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!