Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kerüljek ki ebből az...

Hogy kerüljek ki ebből az ördögi körből?

Figyelt kérdés
Anás voltam elõször, most viszont. Minden este falásrohamok törnek rám. Ezért most úgy vagyok, hogy egy nap zabálás egy nap koplalás. Már egészséges vagyok testileg. Nagyon nem szeretnék hizni mar. Jo lenne kiegyensulyozottabban enni. Es fogyni 2-3 Kgt
2018. jan. 16. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szenvedek igy hogy hol zabalok hol koplalok
2018. jan. 16. 11:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichologus.

Egyebkent probald meg, hogy kialakitasz egy etrendet, amit kovetsz.

2018. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos még nem vagy egészséges. Ahogy az előző írta, pszchológus, és egy jó étrend, amit szilárdan követsz.
2018. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
na először is próbálj meg egy napi ötször legalább háromszor enni ha ez nem megy akkor is enni mindennap és egészséges ételeket ha fogyni akarsz denem kell drasztikus változást tenned elég ha mondjuk kenyer helyett puffasztott rizst eszel cukrot kiiktatod például nem teszel a kávéba meg üdítőt nem iszol és elhagyod a nasikat ha akarsz akkor ezek mellett még edzel. Irj hogy hogyan megy! pusziii ❤️ Kitartás
2018. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam néhány éve, minden evés után bűntudatom volt, egyik nap jóllaktam, utána másnap alig ettem. Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg egyensúlyt találni mindenben (étkezés, edzés, pihenés) és figyelj oda, hogy reagál a tested, ha a kelletnél kevesebbet vagy többet ettél. Ne vonj meg semmit magadtól! Akkor vagy "egyensúlyban", ha örömöd leled mind az evésben, mind a sportban. Remélem, tudtam segíteni!
2018. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, ex-anásként írom (mert átéltem ugyanezt): a kijelentésedből látom, hogy elveszett a betegségbelátásod. Csúszol vissza és jó lenne ezt a pszichiáterednek/kezelőorvosodnak mielőbb jelezni, mielőtt rosszabbra fordul! Ne feledd, hogy jelenleg neked nincs reális képed magadról, és ha most újra visszaesel, akkor egyre többet fogsz fogyni.

Hogy hogyan kerülhetsz ki ebből a körből? Kemény önmegtartoztatás (fogyás terén, ergo ne akarj fogyni) és a pszichiáterrel való együttműködés. + ne hergeld magad bele a dologba

Sok sikert, ha nekem sikerült, akkor neked is fog

2018. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!