Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este 6 után kevés mennyiségű...

Fórián Zita kérdése:

Este 6 után kevés mennyiségű sajtot lehet tenni a zöldség salátára?

Figyelt kérdés
Mivel, reggelire ultra gloss shaket iszom, ebédre kis mennyiségű főtt ételt eszem, és vacsorára már nem eszem semmit, mellette edzem.

##fogyokura#dieta
2018. jan. 16. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mi a cél?

és ki volt az a ostoba aki kitalálta hogy este 6 után nem eszünk?

az "étrended" nem valami fehérjedús,és eléggé szegényes.

2018. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ez a saláta mi, mégis-vacsora? Akárhogyan is, a brutális koplalásnál még az is jobb, ha éjfélkor eszel valami tartalmasat... A fenti borzalmas.

Egyél egy rendes vacsorát és ebédre is sokkal többet.

Nagyobbacska mennyiségű sajttal sincs baj, ahogy elnézem, rád fér a fehérje és a kalória.


Hozz össze egy rendes étrendet, a beosztást pedig csináld úgy, ahogy neked jó. De a sajt teljesen korrekt 6 után is. A többség valamiért a szénhidrátot kerüli olyankor, pedig azt sem muszáj, persze kinek mi jön be.

2018. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Oh, persze, hogy lehet!🙂 este 8 után is
2018. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne éheztesd magad, nem jó módszer.
2018. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még hajnal 2-kor is ráteszem a sajtot.
2018. jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sehol sem érdekli a testedet, hogy hány órakor kapja meg a szükséges kalóriamennyiséget, hatalmas bullshit az, hogy este 6-7-8 stb. után nem szabad enni. Annyi a fontos, hogy ha zavar az alvásban, akkor lefekvés előtt már olyan 2 órával nem érdemes enni. De ez csak a nyugodt alvás miatt van, nem azért mert meghíznál tőle. Ha kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit elhasználsz, fogyni fogsz. Ennyi a lényeg.


A leírtak alapján pedig rettenetesen keveset ehetsz, szerintem bőven alapanyagcsere alatt, ami tilos, ha jót akarsz magadnak. Rakj össze egy rendes, fenntartható étrendet, mert ezzel csak a jójózásnak meg az inzulinrezisztenciának ágyazol meg.

2018. jan. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt pont tegnap hallgattam meg. Te is hallgasd meg!

2018. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 12kor fekszem , de ha nem eszem előtte 1 órával egész este korog a gyomrom.
2018. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia! A biotech ultra loss feherje porat iszod? Gloss-t irtal, de biztosan erre gondoltal. Milyen izesitesut? Nekem csokis van, probaltad a tobbi izt esetleg? Milyenek?

En is hasonlo modon szeretnek fogyni, igaz meg csak most kezdtem, reggeli feherje turmix, ebedre valami fott etel es estere is turmix-ot tervezek, valamit egyel azert estere is vagy valtsd ki a turmix-al. Lehet szerintem 6 elottre idoziteni.

Sikerult mar valamilyen eredmenyt elerned ezzel a modszerrel?

2018. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hello hol lehet olyan shaket venni ? És hatásos-e?
2018. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!