Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zöldség vagy zabpehely?

Zöldség vagy zabpehely?

Figyelt kérdés

Melyik illik bele jobban a diétába?

Zöldség(uborka+piros paprika) vs zabpehely(tk, nagyszemű).



2018. jan. 16. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Az étrendet egyben kéne nézni, illetve ez egyéni is. Nekem zöldség, ez egyértelmű. Mindig eszem nyers zöldséget, számomra alap. Engem éppúgy nem laktat, mint a zabpehely, de sokkal jobban esik. Ha ennék zabpelyhet, akkor is ennék nyers zöldséget. Amúgy sokkal kevesebb kalória, bár mennyiség kérdése, de mit kezdesz pár gramm zabpehellyel...?
2018. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek van helye az étrendben, a zabpehelynek értelemszerűen magasabb a kalória értéke de ha tudsz vele számolni az is oké.
2018. jan. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem egyértelműen a zöldség a favorit. Vitamin, rost, ásványi anyag és alacsony kalória. A diéta alapja nálam a sok zöldség. A zabpehely inkább "desszert" nálam, mint alap ételféleség.
2018. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő! Miért kéne bármelyiket is kizárni?

Az a jó diéta, ami változatos és nem egysíkú.

És persze még ezeken kívül is nagyon sok minden belefér.

Ha zöldség, akkor pedig inkább saláták és abba az uborka, paprika, mert az uborka, paprika jó kiegészítésnek, de önmagában, mint étel, eléggé szegényes.

2018. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!