Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sírógörcsöt kaptam a kimerülts...

Sírógörcsöt kaptam a kimerültségtől?

Figyelt kérdés

Nagyon gyengének érzem magam, amióta fogyózok(2 hete). Szépen követem a tervem. De ma annyi tanulni való van és anyukám még engem ugráltatott. Kikészültem már teljesen. Elkezdtem ordibálni vele, aztán sírtan fél órán át, mert nekem sose jön össze semmi. Semmit nem fogok elérni az életben. Barátaim sincsenek. Stb.

Mit tegyek?


2018. jan. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne kiabálj anyukáddal!

2. Egyél kicsit többet és nem leszel fáradt annyira. A fogyókúra nem koplalás, az semmire és senkinek nem jó.Igyál is, jó sokat.

3. Pihenj eleget!

2018. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mit jelent az, hogy fogyozol? mit mennyit eszel? ezek alapján valószínűleg nem eleget
2018. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél több ch-t.
2018. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem koplalni kéne....hanem kalóriát számolni
2018. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát itt nem biztos, hogy az étrendben kell keresni az okot...maximum felerősítette a problémák hatását.

Ne pánikolj és végképp ne önsajnálatba merülve magyarázz be magadnak ilyeneket, mert ezzel tényleg nem leszel előrébb sem a fogyásban, sem az életed más területén.

Ha gondolod írd le nekem privátban, hogy most éppen hogy és mit csinálsz és eszel, és megpróbálok neked segíteni. Nem vagyok sem dietetikus sem személyi edző, de azért alapjaiban tudok neked tanácsokat adni.:)

2018. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!