Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tiszta étrenddel és mozgással...

Tiszta étrenddel és mozgással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan óriási súly feleslegem de kicsinek sem mondanám (kb 5kg) az lenne a kérdésem hogy egy olyan étrenddel ahol egészségesen eszem,nem nasizok stb. plusz heti 5 súlyzós erősítő+alakformáló edzéssel tudnék e fogyni vagy formásodni vagy mindenképp kalóriákat kell számolgatnom? És ha kalóriaszámlálás nélkül is tudok fogyni akkor van rá esély hogy nyárra szép alakom legyen?

2018. jan. 18. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell, mindegy, számolod-e vagy sem. Van, akinek auitomatikusan sikerül ez, van, akinek akkor se, ha számol, mert ha éhes, eszik a kereten túl is vagy evés után számol (évek óta nem megy máshogy, én ilyen vagyok, nekem valami jó kis trükk kell, amivel automatikusan kalóriadeficitbe kerülök. meg is van, csak általában nem akarom betartani)...

Alapból nem számolnék, hátha neked anélkül is megy, az edzés segít benne, ahogy egy jó, laktató étrend is.

Ha nem vagy benne biztos, hogy megfelelően eszel (főleg a fehérjére gondolok, a kalóriaigényedet úgysem tudod előre), akkor hasznos lehet a számolás az elején s ha van fogalmad, hogy egy normál nap milyen, akkor elhagyhatod s hátha nem térsz el nagyon.

2018. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kalória mínusz!!! Tiszta étrenddel és mozgással
2018. jan. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!