Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lesz látható...

Mennyi idő után lesz látható a változás?

Figyelt kérdés

Rubint Réka - napi 20perc önmagadért videójára edzek úgy, hogy heti 4x40perc(2xcomb+popsi, 2xhas+felsőtest). Emellett napi fél óra kardio(ugrókötél, intervallum helyben futás). Meg nyújtok 20percet mindennap. Heti 2-3x judo edzésem van(ezek másfél órásak).

Tapasztalatok érdekelnének, hogy kinek mikor kezdett el változni, formásodni az alakja.

160/45 16/L



2018. jan. 18. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Etkezesrol nem ietal semmit, pedig az tobbet szamit de printeresten es hasonlo “tudomanyos” helyeken olyan kepek szoktak lenni hogy

In 2 weeks, you’ll feel it

In 4 weeks you’ll see it

In 8 weeks you’ll hear it

2018. jan. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is Rékára tornázom és van túlsúlyom is. Nem sportolok ennyit. Kezdetben csak 20 percet bírtam, most már 40. 1 hónap után már láttam változást. Kevesebb narancsbőr. Most már fél év eltelt és iszonyat jól formásodom. Csinálj képeket mert kezdetben kicsi a változás és nem biztos hogy meglátod magadon. A képen meg igen.
2018. jan. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Rubint Rékára ,meg Schóher Norbira edzeni maga a kreativ nyomorúság. Önálló gondolataitok nem léteznek ?
2018. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is edzettem pár éve pont erre a Réka videókra, és pár hét után már konkrétan az életemet meguntam. Bár én nehezen tűröm a monotonitást. Már kívülről tudtam mindent benne előre, nem a gyakorlatokra gondolok első sorban, hanem előre mondtam mit fog mondani, de még azóta is benne van a fejemben :D Bár kinek mi, nekem nem jött be ez a kötöttség.

A kérdéshez kapcsolódva, nem lesz ez egy kicsit sok így? Oké hogy csinálod 1 hétig mondjuk, de hosszútávon is tudod tartani? És miért kardiózol minden nap, mikor valószínű fogynod nem kell?

Szerintem olyan 4 hét után már te is megérzed majd, 6-8 hét után már mások is megjegyzik.

2018. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esetleg más alternatíva ilyen videókból? Amivel váltakozva csinálnám.
2018. jan. 19. 10:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszokat
2018. jan. 19. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:

3

Nincs kreatív gondolatom. Nem vagyok edző, nem tanultam. Nekem kell hogy valaki diktàlja a tempót. Ha egyedül edzenék , szerintem az nem is lenne edzés. Attól hogy te utálod őket sok másnak jó lehet. Megunni nem tudom mert annyi videója van hogy váltogatok. Használni meg használt persze diéta mellett.

2018. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Oke, nem is leszólni akartam sem aki erre tornázik, sem magát Rékát vagy a videót! Kedvelem Rékát is, és elismerem, hogy ezek megteszik a hatásukat is, anno a comb rész után 2 napig le se tudtam ülni a wc-re.:D

Ha sok különböző edzőtől különböző ilyet csinálsz, előbb utóbb azért fejben maradnak a gyakorlat típusok egyébként, én se úgy jöttem a világra, hogy vágtam milyen gyakorlatok vannak erre vagy arra. De aki nem unja őket, és kényelmesebb így, azt sem szóltam le egy szóval sem!:)

2018. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alternatíva nagyon sok van kérdező! Főleg ha külföldiek közt is keresgélsz. Magyarok közt nyugodt szívvel tudom ajánlani Péntek Enikő videóit, én őrá tértem át Réka után. :)
2018. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fitnessblender vagy BBG pl. jó alternatívának. De ha nem magyarul keresel, akkor tömérdek van.
2018. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!