Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 es fel hete tartom a dietama...

2 es fel hete tartom a dietamat heti 3x-i edzessel es igy lememt 3 kg. Tegnap este bezabáltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szülinapon voltunk es sajnos lement 2 nagy szelet torta este 10kor akkor meg nem gondoltam bele de ma nagyon rosszul erzem tole magam hogy nem tartottam be a dietamat.+1habos süti is es rantotthus,rantottkarfiol ...Szerintetek mennyit hiztam vissza ? ES ma mit egyek vagy mit csinaljak?
2018. jan. 20. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Semmi baj, előfordul az ilyesmi, ünnepeltetek, teljesen természetes, hogy nem savanyú káposztát fogsz enni.

Ugyanúgy egyél, ahogy a diétádban van, egy naptól nem fogsz visszahízni. Ha nagyon rossz érzésed van emiatt, akkor csinálhatod azt, hogy ma nagyrészt csak zöldséget gyümölcsöt eszel és kicsivel kevesebb kcalt, mint diétakor ennél, illetve mozogj ma kicsit többet. Holnaptól meg folytasd a diétádat.

Én a mai napomat csesztem el már most reggel: 2 fánk, egy csomag(200gramm!!!) csokigolyó. Nem tudom mi van velem. De ma már csak egy fél adag tonhal salátát fogok enni, edzek 2x annyit, mint szoktam.

2018. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset ne csinálj, tartsd be továbbra is a diétádat! Nem kell ezt most kompenzálni, hogy akkor ma kevesebbet eszek meg semmi, hanem egyszerűen folytasd az elkezdett diétát/edzést mintha mi sem történt volna
2018. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 20. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Néha kell ilyen. Nekem is bűntudatom van, ha olyat eszem, ami nem illik a keretbe, de utána kompenzálom.
2018. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folytasd a diétát. Annyit még megjegyeznék, hogy ha két és fél hét alatt 3 kiló ment le, akkor valószínű, hogy túl drasztikus a fogyásod, ami nem jó. Havonta kellene 2-3 kilót leadni.
2018. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezaz koca zabaljal
2018. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!