Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyokúrázzok úgy hogy a...

Veros kérdése:

Hogy fogyokúrázzok úgy hogy a felesleges víz kiürüljön a testemből?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt bízd csak a szervezetedre, megcsinálja ezt is, persze hol több van, hol kevesebb.

Ha szénhidrátszegényebben eszel, akkor vesztesz pár kiló vizet a szénhidrátdúsabb állapothoz képest, csak nem tudom, hogy ez neked mire jó. Kisebb számot akarsz látni a mérlegen? Ha nem versenyhez vagy efféléhez kell, akkor inkább szokj le arról, hogy a kilók érdekeljenek, inkább a kinézet.

2018. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hormonproblémàm van! Ezzel orvoshoz is jàrok de míg ki nem deríti pontosan mi a bajom addig is jó lenne fogyni valamennyit. Sok rajtam a víz ez is a problémàm egyik fő jellemzője! A szénhidràtcsökkentés nem rossz gondolat, próbàlkoztam vele szàmtalanszor de eddig nem ment le egy deka sem!
2018. jan. 22. 01:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt napi legalább 3 liter édesítetlen fol<adék (víz vagy tea cukor és édesítök nélkül), másrészt legalább fél óra intenzív mozgás!
2018. jan. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor miért a vizet akarod kiüríteni a szervezetedből?

Ha csak nincs valami bajod, ami vízvisszatartással jár, akkor nincs felesleges víz a szervezetedben. De ezek orvosi esetek és vízhajtót kell rá szedni. Ez nem fogyókúra.

2018. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olvass màr utàna a vizes típusu elhizàsnak! Azért kellene mert a 12 óràs műszak után a nadràgom se jön ràm olyan dagadtak a làbaim. De ez nem csak ott mutatkozik hanem az arcomon is. Vannak olyan természetes szerek amik kàlium pótlàs nélkül szedhetők és a felesleges vizet kihajtja a szervezetből,majd a felesleges zsír is elkezd lefele bomlani olyan helyekről amikről nehezebben megy le!
2018. jan. 22. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked nem fogyni kéne hanem a betegséget megszüntetni ami miatt ennyire vizesedsz hogy már az agyadra is ráment.
2018. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hàt de van kezelve a bajom! Hàt orvoshoz jàrok vele és azt mondja fogyjak 25 kg ot! Akkor 50 kg lennék. :D az agyamból a nap végére a làbamba folyik.
2018. jan. 22. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
A víznek és a zsírnak kb. semmi köze nincs egymáshoz, viszont ha vizesedsz, nem kéne adnia/mondania rá valamit az orvosnak?
2018. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Folyamatban van a dolog. De tudod hogy megy ez? Hónapokat kell vàrni!! Voltam màr magànrendelésen is de tovàbb küld és ami nem magànrendelés ott bizony vàrni kell. Aggaszt a dolog nagyon 26 éves vagyok. Àpolt jó megjelenésem van de mégis gusztustalannak érzem magam! Na majd írok fejleményeket az ügyről!
2018. jan. 23. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!