Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? 172 cm és...

Hogyan fogyjak le? 172 cm és 90 kg vagyok.14L

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb 25kg felesleged van. Ez nagyon durva. Nem tudom mit csináltál, de az okát kell megkeresni, amiért így elhíztál. Egyenlőre azt javaslom, hogy próbáld elhagyni, vagy legalábbis minimalizálni a fehér lisztes, cukros, zsíros, hízlaló ételeket, édességeket nasikat, gyorskajákat, tehát az egészségtelen élelmiszereket. Fogyassz sok zöldséget, gyümölcsöt, igyál sok folyadékot(napi legalább 2-3litert, ha nem többet, de ne cukros üdítőket, hanem vizet, szénsavmentes ásványvizet, cukor nélküli teát, gógyteát!). Figyelj a megfelelő fehérje bevitelre is, hogy ha figysz, akkor ne az izmaidból veszíts, hanem zsírból. Megfelelő fehérje forrás a sovány húsok, hal, tojás, zsírszegény tejtermékek. Összességében a napi energia beviteled legyen 1400-1600kalória között.

Amint tudsz, kezdj el sportolni vmit, tempós gyaloglás, bicikli, torna. Ami tetszik.

2018. jan. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából az a vicces,hogy sosem voltak kedvenceim az egészségtelen ételek,így ha egy hónapban egyszer ettem,pl ha az egyik barátomnak szülinapja volt és elmentünk megünnepelni
2018. jan. 26. 06:24
 3/3 TXCowboy ***** válasza:
2018. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!