Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Történt egy kis probléma....

Történt egy kis probléma. Eléggé elrontottam a fogyóm, pedig még csak egy hete kezdtem. Mert egész hétvégén ilyen családi kimozdulós dolog volt. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 49-ről fogynék 45-re. (ne ijedjetek meg, nagyon alacsony vagyok) tegnap meg ma is 1700-1800kcal körül ettem, nyilvan nem akarok itt elkezdeni hisztizni, tönkretenni a hétvégét. Amúgy meg egész héten 800-at, vagyis 1000et, csak mozgással letornáztam 800ra, meg volt, h 500ra. Szerimtetek most visszahízom azt a pár dekát is, amit leadtam? Nagyon parázok.. Február végére meg kellene lennie..

2018. jan. 27. 10:15
 1/6 anonim válasza:
78%
500 nagyon keves
2018. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 1200 kcal- án vagyok úgy, h heti 2x mozgok/tornázok... 800-1000 kcal baromi kevés.

Amúgy meg mi az, h február végére meg kell lennie??? :D A fogyáshoz idő kell

2018. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne koplalj, az kontraproduktív is lehet, de amúgy sem egészséges.


Fogalmunk sincs, hogy az ismeretlen magasságoddal, izomtömegeddel, anyagcseréddel, ami lassul a koplalástól, hogyan alakul a kalóriadeficited... De ne pörögj ezen. Egyél szolidan, de ne koplalj, mozogj és majd szép lassan jön az eredmény. Aztán ha 1-2 napig nem fogysz, akkor majd fogysz utána.

Ha ma is mozogsz, akkor nem illene híznod ilyen kevés ételtől.

2018. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45 kiló egy 160 cetis nőnek is KEVÉS!
2018. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy kezeltetheted az anorexiádat.
2018. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a fa*zert vagyok lepontozva??????? 500 kaloria k*urva keves
2018. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!