Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menniyre lehetséges 3 hét...

Menniyre lehetséges 3 hét alatt látványosan fogyni, amúgy is alacsony súlyból? Pl ha ennyi ido alatt valaki lead 3-4kilot, ugy alapbol 50 kilo alatt van, mennyire latszik meg rajta? 3 kg a legtobb, amit lehetseges leadni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és milyen magas? Nem mindegy, hogy 12 évesen vagy a 150 centidhez 50 kiló, vagy 30 évesen a 180hoz... Előbbiből könnyebb fogyni, utóbbiból nehezebb. 3 kilónál több ennyi idő alatt amúgy szerintem képtelenség, és igen, meglátszik ennyinél a 3 kiló is. (én 55ről lettem 52, és igencsak látszik)
2018. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen kis súlynál bizonyára meglátszik, még akkor is, ha szépen eloszlik a felesleg, nemhogy akkor, ha pl. hason van a zöme.


Lehet ennyit fogyni, de nem tuti, hogy érdemes (s az adott embernek megy is, simán lehet ahhoz túl nehéz) ilyen kis súlyról.

2018. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!