Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1500 kalória mellett jó...

Napi 1500 kalória mellett jó a napi 3*50-55 perc szobabicikli 3-as fokozaton? 1450 az alapanyagcserém, mást nem mozgok egész héten, csak ülök.

Figyelt kérdés
1 vagy 2 pihenőnap lesz.
2018. jan. 30. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem feleslegesen sok.

Ha jó intenzitással csinálod (esetleg intervallum edzés formájában), akkor max. napi 50 perc is jó, de akár kétnaponta 50 perc is elég.

2018. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van, napi 1 óra, intervallumban, sokkal többet ér, mint sima tekergetés 3órán át;)

Egyébként az étkezés a 70%-ban meghatározó, ha az rendben van, akkor a mozgás mellé csak ilyen plusz. Persze nagyon is jó, nem azt mondom, hogy felesleges, ne értsd félre.

Na jó, megint sokat rizsázok, sok sikert:))

2018. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha megadnd az adataidat (nem, kor, magasság, testtömeg). A szobabiciklitn nem tartom a legjobb edzéstípusnak, de végülis edzés nélkül is lehet fogyni.
2018. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Napi 3X50 perc rengeteg :O

Ez tényleg felesleges, de mindenképpen irigylésre méltó,hogy mindennap lenne 3 szabad órád csak az edzésre :D

2018. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kevés az alapanyagcserém,és nem tudok keveset enni,mert nagyon éhes vagyok.Így nekem nem elég egy napra 1200-1300 kalória,amivel sok ember fogyókúrázik,és fogy,akinek hasonlóak az adatai,mint nekem.Egyébként 22 éves nő vagyok,majdnem 170 cm és 65-68 kg körül vagyok,most jelenleg nem tudom kg-ra pontosan,egy ideje nem mértem,mert nem jó a mérleg.

Utolsó!Ne irigyeld,nem olyan jó élet az!Nem tudod az okát miért van idő ennyit mozogni,szóval nem kell elhamarkodottan ilyeneket írogatni!Bár tudom az emberek mindig csak a jó dolgokat irigylik,azt nem,hogy az illető mellette mennyi szarságon,negatív dolgon megy/ment keresztül... hmm... Na ezért sem szeretem az embereket. :)

2018. jan. 31. 12:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként napi 3* bicikliznék,nem egyszerre ennyit! :D Szerintem ma kezdem. ;)
2018. jan. 31. 12:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos elég edzetlen vagyok,szerintem az intervallum edzés még nem menne. :D
2018. jan. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!