Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos ha stresszes vagy...

Sajnos ha stresszes vagy szomoru vagyok, akkor eszek. Nagyon meghiztam, es borzalmasan erzem magam. Hogyan lehet errol leszokni? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Iszonyatos latni, hogy nem jon ram a nadragom, es minel dagadtabb vagyok, annal nehezebb ez az egesz. Ordogi kor ez, ugy erzem :(
2018. jan. 31. 20:54
 1/8 anonim válasza:
38%
Az hogy légy önmagad menj edzeni meg ilyenek
2018. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
És likeold a komim pls!!
2018. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress az evés helyett olyan tevékenységeket, amelyek örömmel töltenek el, vagy stresszoldóan hatnak rád, és ez előbb-utóbb kiváltod majd az evést vele csak meg kell szoknia az agyadnak a változást :)
2018. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, a következők váltak be:


-nem vásárolok egészségtelen kaját. az ember általában bánatában fagyizik, pizzázik, chipsezik....a rizs vagy a saláta nem olyan vonzó ilyen helyzetekben


-ne legyen nálad apró kávéra, nassokra, péksütikre útközben


-válassz egészségesebb alternatívákat a kedvenc nassok helyett. chips-vékonyra szeletelt zöldség pl uborka vagy répa, fagyi-fagyasztott eper vagy meggy, csoki-oljaos magvak, gumicukor-aszalt gyümölcs stb.


-aludj eleget. ha kialvatlan vagy akkor a testnek több kalória kell.


-táncolj, ugrálj, bringázz, fuss. Nekem az vált be, hogy olyan messzire futok amíg csak bírok, aztán meg már ha kinn vagyok a semmi közepén, akkor csak muszáj lesz hazajönni valahogy. :)

2018. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző, ez az utolsó aranyos :D


A mozgás előnye nemcsak az, hogy közben általában nem eszünk (egész napos túrára még viszek ételt, de amúgy nem), de fel is dob, én séta után eleve kevésbé vagyok éhes, dupla haszon...


Kérdező, neked kell valahogy rendbetenni ezt a fejedben, de attól még igen jókat írtak a többiek. Kösd le magad, találj másban örömöt s ha már rágcsálsz, az kevésbé hátrányos étel legyen...

2018. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is ilyen időszakom, 72 kg-ig híztam.

Egyik reggel belenéztem a tükörbe és eldöntöttem nem mehet így tovább.

Mikor rám jött az ehetnék megittam egy pohár 100%-os gyümölcslevet. Aztán később már vizet helyette.

"Pótcselekvésként" tornázni kezdtem és figyeltem arra mit eszem.

52 kg-ig fogytam.

Kell az önfegyelem, de menni fog.

2018. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha van hogy a munkahelyemen hülyeséggel nagyon kiborítanak. Sajnos ezt hazaviszem. Nekem vagy a bezabálás válik be ugye amitől én is meghíztam. Vagy rögtön egyből nekiállok tornázni Rubint Réka 20 perceseire. A tornának nehéznek kell lennie, mert amelyik már könnyen megy az nem használ igazán mert akkor ugyanúgy pörög az agyam. Szóval azonnali sport. Van hogy 40 -60 percet is tornáznom kell hogy az agyam lenyugodjon. Szerencsére nem sűrűn van ez. Amúgy is tornázok.
2018. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm ezt a sok hasznos választ., nagyon jó dolgokat írtatok!

A nincs nalam kp dolgot mindenkepp kiprobalom, mert igen, sokszor sajnos a Fornettisnel vasarolok mindenfele edesseget, mert nagyon utba esik... azt kibirom sokszor, hogy ne vegyek a boltban, ha vasarolok, de ha szomoru vagyok, akkor viszont sajna megveszem :( kiprobalom majd a mozgast helyette, koszonom a tanacsot!

Abban remenykedem, hogy csak elkezdeni lesz nehez, es idovel egyre konnyebb lesz, ha mar latom, hogy mas modon is meg tudok kuzdeni a szomorusaggal plusz jonnek is az eredmenyek.

Ragcsalni meg veszek repat, ez is nagyon jo otlet, koszonom!

2018. febr. 2. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!