Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Clenbuterol (spiropent),...

Clenbuterol (spiropent), Sibutramine, Adipex Retard? Melyik a legjobb fogyókúrához/izmosításhoz? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének, aki próbálta már!

Előre is köszönöm!



2018. febr. 2. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Te fogyatékos vagy?

És ezt nem azért kérdezem, mert kokszolni akarsz, hanem mert itt kérdezed meg nulla háttérismerettel, nulla edzésmúlttal.

2018. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fogyni szeretnék, meg izmosodni egy kicsit és ezek fogyasztószerek!

Épp ezért kérdem, mivel nem tudok róluk semmit, ha tudnám miért kérdezném??

Aztán el lehet gondolkodni, hogy ki az idióta!!

2018. febr. 3. 01:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Izmosodáshoz egyik se jó, adipexből csak kamu van, clen pucolja a zsírt rendesen, sibutraminet biztos nem szednék, az olyan mint az amfetamin, nincs étvágyad, nem tudsz aludni stb. Leginkább 1ik se ajánlott, úgyse tudsz honnan beszerezni eredetit.
2018. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A clenbuterol (egyébként asztmagyógyszer) zsírégetéshez jó,a 0,04-es erősebb,de csodát nem várhatsz tőle.Adipexből nincs eredeti,szóval azt felejtsd el.A sibutramine hatóanyagú tabletták közül a Reduce 20mg nekem nem hatott.A Genesis-nek van még egy sibutramine hatóanyagú cucca 20 milis,azt még nem próbáltam ki.De az,hogy nekem nem hatott nem azt jeleni,hogy neked se fog.Ezek egyikétől sem fogsz izmosodni,mivel mindegyik szer nagyban vízhajtó hatású is.Nagy kár,hogy nincs már eredeti adipex,mert az tényleg nagyon jó cucc volt.
2018. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!