Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok jó fogyókúrás ill....

Tudtok jó fogyókúrás ill. edzéstervet? Konkrét edzés tervre lennék kíváncsi, meg hogy mit mennyit mikor érdemes enni?

Figyelt kérdés
20 kilót szeretnék leadni..
2018. febr. 4. 10:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem egyedül élek nem rajtam múlik hogy épp mi az ebéd, sok pénzem nincs bio kajákra, de gyümölcs mindennap van itthon... De úgy is jó ha azt írjátok meg hogy mit ne egyek, mit ne fogyasszak...
2018. febr. 4. 10:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy(a fogyás szempontjából), hogy miket eszel/nem eszel. A mennyiség számít. Ha megeszel mindennap egy tábla csokit, mellé semmi mást, akkor fogyni fogsz a csokival is, ugyanis egy napra az 500-600kcal lenne, ami kevés.

Szóval kalóriaszámlálás. Itt egy kis segítség: [link]

Ez alapján ki tudod számolni, hogy mennyire lenne szükséged, mennyi kell a fogyáshoz, hízáshoz stb, be tudod állítani magadnak.

És a másik segítség: [link]

Itt pedig tudod számolni a kalóriákat.

2018. febr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja az edzésterv lemaradt. Hát én play áruházból töltöttem le ilyen 30napos fogyókúra/kihívásokat meg napi kardio/hasedzés stb. Ezeket csinálom, mindennap 1 órát tornázom. Mellé futok heti 3x6km-t.

De fogyáshoz a kardió a legjobb, az égeti a zsírt a legjobban. Tehát futás, úszás, bicikli, tempós gyaloglás pl, függően attól, hogy mennyit/mit bírsz.

Edzésnek egyébként nagyon jók Rubint Réka vagy Béres Alexandra videói. De rengeteg eszéstervet találsz a neten is. Elég kétnaponta is amúgy, én azért edzek mindennap, mert akkor jobban érzem magam, érzem, hogy ma is megerőltettem magam, mozogtam, ami jót tesz a szervezetnek, egészségnek.

2018. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

kérlek szépen ne hallgass az előző válaszolóra. remélem, még figyeled a kérdést. nem tudok neked leírni mindent amit tenned kell.


olvasd el drugs bunny sárga kapszula című könyvét, bármiféle fogyáshoz, edzéshez jó alap, és motivációnak sem utolsó.


[link]

csekkold le ezt az oldalt, vannak edzéstervek, étrendek, rengeteget segíthet. youtubeon is fent vannak videóik, hogy hogy kell a gyakorlatokat helyesen csinálni, stb.


ha tényleg csinálod, tényleg fogyni akarsz, akkor azt csináld is úgy, hogy legyen értelme, legyen eredménye, és ne csak kínoz magad

2018. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!