Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elértem a kitűzött célt. És most?

Elértem a kitűzött célt. És most?

Figyelt kérdés
Sikerült lefogynom arra a súlyra, amit szeretnék. Most mit csináljak? Mit egyek, és mennyit, hogy ne hízzak vissza? A diéta alatt 1200-1300 kcalt ettem.
2018. febr. 8. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Örülj magadnak
2018. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Számold ki, hány kalóriát kell enned a súlytartáshoz.
2018. febr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked! Ügyes vagy. Így igaz, számold ki mennyit kell enned a súlytartáshoz, és sportolj heti két-háromszor, maradj aktív a hétköznapokban (pl. lépcsőhasználat lift helyett, sok séta, stb.)
2018. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ti számolnátok tovább a kalóriákat? Nagyon félek, hogy ha nem számolom, akkor többet eszek, mint szabadna. De azt sem akarom, hogy folyton írogassam, hogy mit ettem...
2018. febr. 8. 12:04
 5/10 Lassmich Ruhe válasza:
100%

Nagyon jó! Gratula!

Nehogy belelazulj mert ilyenkor szokott megtörténni hogy fél év alatt dupláját szedi vissza a delikvens. Számolj és tarts mértéket.

2018. febr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csináltam, hogy 2 hetente 100 kalóriával emeltem. Amikor 2 hét alatt nem fogytam (nem is híztam), akkor megálltam.

Ez nálam 1800 kcal körül van. Ha valamiért nem tudok semmit sportolni, akkor azért kb. 200-at visszaveszek, mert ha pár hétig nem sportolok, és ennyit eszem, simán egy kiló feljön sajnos...

2018. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Akkor mindenképp számolok még egy darabig.
2018. febr. 8. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Feltétlen számolni kell továbbra is, mert különben nem tudod tartani az elért súlyodat.


Viszont egyszerübb, ha a kaloriabazis.hu-n vezeted, akkor nem kell írogatni sokat, beírod, mit és mennyit ettél, a rendszer meg kiszámol minden egyebet.

2018. febr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :) :) Jó olvasni, hogy valaki végre célba ért közülünk.

Egy darabig még számolj, utána úgyis érezni fogod mennyi az, ami nagyjából belefér a napodba.

2018. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Én semmiképpen nem számolnék, mert az nem embernek való (csak egyeseknek néha muszáj), de lehet, hogy neked egy ideig még kell.

Én megemelném párszáz/sokszáz kcallal a bevitelt (amennyi a súlytartáshoz pont jó) és kész. De én életmódot váltottam és tudom, mennyi kell nekem és a jó étrendemen nem zabálom túl magam rendszeresen, sokkal hamarabb jóllakom. Mozgok is valamit. Eléggé abnormális, ha valaki nem lakik jól annyival, amennyi neki kell a súlytartáshoz, de rossz étrenden azért megtörténik. Ezért is kell jó étrend.


Ha eddig nem váltottál életmódot, most már nagyon ideje.

2018. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!