Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Normális a testsúl...

Mit tegyek? Normális a testsúlyom és mégis van rajtam felesleg?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves srác vagyok. Érzem hogy van rajtam felesleg.179 cm vagyok és 66 kiló (megnéztem az átlagos ilyen magasan 71 kiló) nem értem, hogy ha még az átlagot sem érem el akkor, hogy lehet meg az a 3-4 kiló súlyfeleslegem, amit látok? Naponta max 2 szer eszem, nagyon ritkán nassolok, és néha itthon egy kicsit mozgok is, de nem sokat segít.
2010. jún. 7. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs is felesleged!!Szerintem még felszedhetnél 7 kg-ot izomból...Csak ne fehérjeporral csináld,mert nem szépek azok a fiúk,akik felpuffadnak,mint egy lufi.Egyik osztálytársam is nyomja magába a fehérjeport, 2-3 hónap alatt akkora lett,hogy ááá....Csak simán szálkásíts!!!Edzőterem, bici, úszás...Mi ez,hogy neked felesleged lenne? ÁDhogy van!
2010. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felesleg van rajtad, hanem punnyadt vagy. Edz, gyurj vazze :D
2010. jún. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy van rajta felesleg mivel nem vagyunk egy formák. van aki erősebb / vastagabb csontozatú és van aki nem, van aki izmos, van aki nem, van aki zsiros, van aki nem. illetve ezek keverékei :)


szóval a mérleg nem fogja mutatni,hogy mennyi zsir felesleg van rajtad.


én pl azok közé tartozom aki vastag csontozatú, izmos és zsirból is akad azért. és igy pont jó az összkép. ha vékony csontozatú lennék, alig valami izommal akkor meg zsiros lennék.

2010. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 clint ***** válasza:

az első hozzászolónak:

A fehérjepor nem hízlal, nők is isszák, amikor fogyóznak!!!

A tömegnövelő porra gondolsz, de az osztálytársad nem azt szedett hanem valami gyógyszert mert 2-3 hónap alatt nem lehet akkorára nőni hogy áááá...

2010. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen!Tömegnövelő por volt a neve,köszi!Csak megjött ehhez az étvágya,meg gyúrt is!Na mindegy, úgy értem hogy áá, hogy nekem nem jött be,ahogy kinézett utána!Jobb,ha valaki simán sportol de ezek nélkül, pl. versenyzik,de nem muszáj..
2010. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!