Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehet fogyni, formálódni?

Így lehet fogyni, formálódni?

Figyelt kérdés

A fehér lisztett teljeskiőrlésűre cseréltem. Főzésnél étkezési keményítőt használok,Cukor helyet édesítő. Vagy méz,barnacukor. Szénhidrátot max délig fogyasztok (zabkása,teljeskiőrlésű kenyér,teljeskiőrlésű tészta,rizs.)délután fehérje(csirkehús,máj,joghurt,tejsajt,zöldség. Gyümölcsöt szintén délelőtt. Ha édesre vágyom akkor azt szoktam enni. Ha nagyon kívánom a csokit cukor nélkülit fogyasztok pár kockát. Vizet,teát szoktam inni édesítővel.

Van,amikor a hét minden napján,de heti 5 napot tornázom 1-1,5 órát.


Igazából most kezdtem,mert szeretnék fogyni pár kilót. Szeretnék egészséges,szép,fitt testett. 27nő/165/58.


Ami hiányzik nagyon azok az édességek és a kóla.

Diétás pepsit (pepsi black )lehet fogyasztani?



2018. febr. 10. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én fehér liszttel készítem az ételeimet.Ételkészítésnél ha kell cukrot használok (pl: borsófőzelék) Cola függő vagyok, simán iszok diétás colát. Mégis eddig fogytam 23 kilót.

Kalóriát számolok, figyelem, hogy megfelelő mennyiségű fehérjét, zsírt, és szénhidrátot egyek.

Amit nem eszek az a kenyér.

2018. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogyásodnak miért kavarna be a diétás pepsi, ha a cukor nem? :) Emiatt szerintem ne aggódj, kivéve, ha sok pepsit iszol és attól folyton éhes leszel vagy további édességre vágysz vagy efféle.

Egyébként édesség is beleférhet, ha annyira fontos, persze inkább a nem cukrosak, illetve a mennyiség is számít, de idáig szerintem te is eljutottál, hiszen írod a csokit, ami cukormentesen teljesen OK, ha így is deficitben maradsz (de pár kocka eleve nem sok kalória).


Sok sikert, a számaidat elnézve sokat nem kell fogynod. Utána pedig izmosodhatsz, ha akarsz.

2018. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogyásnál a kalória deficit a legfontosabb és a megfelelő makró tápanyagértékek. Az egészségednek jót tesz majd ha kizárod a cukrot és a fehér lisztet de a teljes kiőrlésű lisztekben sincs sokkal kevesebb kalória. A barna cukor 1000-ból 95 alkalommal ugyanaz a mocsok mint a fehér cukor. Colát ihatsz de szerintem minimalizáld a fogyasztását teli van foszforsavval és az élelmiszeripar minden szemetével.
2018. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!