Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrát próbáltam, ami...

Fogyókúrát próbáltam, ami majdnem 1900 kalóriát jelent. Viszont ezzel több lett a súlyom. Mi az amit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
6 részre elosztva, csirke, rizs, zöldségek. Emellett kemény fizikai munkát végzek, és heti 5-6 edzésre megyek. 3*1óra, és 2*45 perc kardió. Mellette heti három súlyzós edzés. Miért nem fogyok semmit?
2018. febr. 11. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje csinálod?
2018. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az edzést 7 hónapja, a diétát 5 hete.
2018. febr. 11. 20:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Én november óta edzek, és január 14 óta diétázok, és kábé negyven dekát fogytam. Heti két spinning, két úszás és kétszer 40 perc futás. Szóval egy cipőben járunk, de én úgy gondolom, a diétának több időt kell adni, hogy hasson. De hátha jön valaki okosabb nálam, és megmondja a tutit.
2018. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, kor, súly, makrók aránya? Anélkül nehéz válaszolni.
2018. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túl sok kalória a fogyáshoz.
2018. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Férfi, 42, 101 kiló, 169 centi. Mi az makrók?
2018. febr. 11. 22:24
 7/16 anonim ***** válasza:

Passz. Ilyen kevés kalóriával (az adataidhoz és aktivitásodhoz képest) elég tempósan kéne fogynod... Hallottam már ilyenről, de nem tudom hova tenni. Akármit csinálna az anyagcseréd, ennyi aktivitáshoz sok energia kell s azért a tested fenntartása sem keveset igényel, akármi is van.


Hogyan ettél régebben s hogyan változott a súlyod? Mert ha mondjuk duplaennyit ettél és igen lassan híztál, akkor még kevésbé értem, mint eddig, de az legalább normálisabb, mint ami most van s közben lett valami furaság...

2018. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kb. 5 éve ennyi a súlyom. Csak fogyni szerettem volna, és ezért kezdtem edzeni. Cukor miatt diétát amúgy is tartanom kellett, ezért gondoltam, hogy mozgással lemegy a súlyom. Ezt a diétát személyre szabva írták, de ennyi ételtől már feljön a súly.
2018. febr. 12. 11:12
 9/16 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám, ráadásul én a napi 5-6 étkezést zabálásnak élem meg. Előtte 1400-500 körül ettem, ha diétázni próbáltam, kevesebbet, attól az edző kiborult, hogy annyi kalóriával lábra se lehet állni...

Én úgy döntöttem, hogy adok ennek az előírt étkezésnek két hónapot, ha addig nem fordul vissza a mérleg nyelve, akkor önkényesen csökkentek az adagokon.

2018. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy mindent beleszámolsz? A főzéshez használt olajat is?
2018. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!