Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok 160cm es 59kg...

14 eves vagyok 160cm es 59kg vagyok. Mennyit kene fogynom?

Figyelt kérdés
160 cm magas vagy es 59-60kg vagyok. En nagyon sokallom.. es bant hogy ennyire kover vagyok. Mennyit kene fogynom hogy normlais kategoiraba keruljek? Focizok mellette heti 3x versenyszeruen. Ugy gondolom 52kg lenne az idealis. Velemeny? Fogyokurazok, probalok nagyon egeszsegesen enni, mozogni. Sikerulne szereintetek marciusra kb 4kgot fogynom? 55 szeretnek lenni marcius kozepere! Nagyon fontos nekem ez, mivel nagy onbizalom hianyban szenvedek, es ugy gondolom ez a fo oka.. hogy hany kg vagyok. Kondi terembe sajnos nem tudok jarni, de naponta 20perc tornazok, ket naponta 50perc ellipszis trenerezek es heti 2x futok. Remelem sikerulne fogynom. Ha marcius nem is jonne ossze, de junius elejre mar sikerulhetne 5-7kgot fogynom?

2018. febr. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Már így is normálba tartozol...
2018. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér!!!
2018. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jézusom nem veszed észre hogy normális a súlyod? Sokat mozogsz, és pont ezért bizonyára izom is van rajtad, és az többet nyom mint a zsír. Szóval szerintem nem kéne fogynod. De amugy ha megkérdezed hogy mennyit kéne fogynod, és kijelented hogy 55 akarsz lenni, az kicsit ellentmondás szerintem.
2018. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Én 15 vagyok és 39 kg !

Hidd el nem vagy kövér :)))

Ha szeretnél , akkor életmódot válts : egyél egészségesen és sportolj :))))

2018. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megertelek. 15 vagyok es en is tudom hogy nem vagyok kover de nincs meg az az alak amire vagyom. jan 31-en kezdtem es mar 2 kilot fogytam:) en heti ketszer jarok edzeni konditerembe szemely edzohoz, ezen a heten fogom elkezdeni a heti 3-at es emellett nagyon figyelek az etkezesemre. en nyarra szeretnek lefogyni. napi 1200-1300 kcal viszek be, tojas, csirke, pulyka, teljeskiorlesu zabpehely reggelire, delelott gyumolcsoket de nem gyakran mert sok benne a cukor es a szenhidrat. 2-3 orankent szoktam enni:)

az edzest januarban kezdtem el, azota NAGYON sokst fogytam a derekamrol. most inkabb erositeni szeretnek:)

2018. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!