Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire diéta szempontjából...

Reggelire diéta szempontjából a belvita joreggelt keksz (450 kcal), vagy pedig egy szendvics (kenyér, ráma,1 vékony szelet sonka, saláta) az ideálisabb?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Termeszetesen a szendvics. Teljes kiorlesu kenyerbol,vajjal vekonyan megkenve, jo minosegu sonkaval es zoldseggel
2018. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

A Belvita (micsoda név, majdnem belviszály, bár a vita intellektuálisabb és potenciálisan békésebb) valami cukros izé, ami nem akárkit laktat, igaz, a szendvics se.


Igazából mindkettő rosszul hangzik, habár attól függ, milyenek az igényeid, mi laktat s mit eszel még aznap. A kenyér sokkal kalóriaszegényebben hangzik, mint a keksz, mivel jóformán csak a kenyérről van szó, szinte semmi más nincs benne, csak nyomokban.

2018. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül a szendvics, de jobban jársz, ha raksz bele tonhalkrémet, vagy kőrözöttet, esetleg főtt tojást, light sajtot, de tojáskrémet is lehet csinálni. Az egy szelet sonkában 0 fehérje van.
2018. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

“A Belvita (micsoda név, majdnem belviszály, bár a vita intellektuálisabb és potenciálisan békésebb)”


Belvita azt jelenti olaszul “szép élet”. :)


A kérdéshez: szerintem is a szendvics. Pakold meg rendesen zöldséggel, tojással, úgy tökéletes lesz.

2018. febr. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább rántotta, joghurt vagy épp zabkása... A szendvics nálam nem igazán diétás reggeli.
2018. febr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is belvita jóreggelt kekszet reggeliztem, de abbahagytam, mert 2 óra múlva elviselhetetlen éhség tört rám, szerintem nulla tápértéket van. Most helyette egy kiadós, teljes kiőrlésű szendvicset (csirke szalámi, sajt, saláták, káposzta, uborka) reggelizem tejjel és sokkal jobb a délelőttöm, plusz fogytam rövid időn belül 2-3 kg-ot:)
2018. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

A glikémiás indexe magas a Belvita keksznek. Gyorsan eltelít, felviszi a vércukrod, aztán ugyanolyan gyorsan meg is éhezel. Egyáltalán nem diétás kaja szerintem.

Szebdvics jó minőségű, teljes kiőrlésű pékáruval,főtt tojással, egy szelet sajttal, sonkával vagy cottage cheese, körözött, túrókrém, rántotta. Vagy persze ott a jó öreg zabkása.

2018. febr. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk, a zabkása nekem pocsék diétás étel, ha valamit kerülök, ha fogyni akarok, az az, plusz az alma, de persze van, akinek kiváló. Ki kell próbálni, kit mi laktat, de van, akit a gyors cukor is, van, akit a zabkása és egy halom zsírban sült zöldség sem, mert egyik sem fehérjedús...
2018. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!