Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha én csak csinosodni szeretné...

Ha én csak csinosodni szeretnék és heti 3 szor járok kondiba, akkor ehetek ilyeneket, hogy rántott karfiol meg ilyenek? Jah és az is hatásos ha 2 kor járok kondiba? Nem muszály ugye este menni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a karfolnál a panir nem jó meg ,hogy megszívja magát olajjal.De végül is 6 előtt ettem , és előtte voltam 1 órát kondiba .Igy is baj ha néha azt eszem amit szeretek és nem tul egészséges?
2010. jún. 7. 18:37
 1/6 elika válasza:
Nehéz, rántott ételek után igyál limonádét( sok citrom, kevés cukor), és hamarabb átmegy rajtad a kaja.
2010. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja. vagy egyaltalan ne tegyel a limonadeba cukrot. vagy szedd le a panirt a karfiolrol. :S
2010. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak csinodosni akarsz, akkor belefér:)
2010. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem jártál ennyit kondiba, most viszont igen, és ugyanannyit eszel, mint eddig, elvileg akkor is izmosodni fogsz, szóval szerintem nem baj, ha néha ilyeneket eszel.
2010. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát egy hete kezdtem kondizni:) de nagyon imádom , nem tudom hogy a kondi vagy a sok víz de sokkal simább a bőröm:)( vagy mindkettő:):))
2010. jún. 7. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én mikor intenzíven sportoltam futottam, táncoltam reggelire és ebédre is megettem mindent és bizony volt néha az ebédben rántott hús krumplival és reggelire is zsömlét ettem és még is fogytam bár a vacsit én elhagytam!
2010. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!