Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippek, tanácsok a fogyásomhoz?

Tippek, tanácsok a fogyásomhoz?

Figyelt kérdés
Már rég óta szeretnék lefogyni, de nem tudom milyen étrendem legyen. Azt szeretném kérni, hogy tudnátok-e nekem írni saját étrendet, 3 étkezés [reggeli ebéd vacsora]. Mivel 70% étrend 30% sport, befolyásolja a fogyást inkább ez. Előre köszi!

2018. febr. 19. 20:22
 1/2 anonim válasza:

Van egy egészségkontroll című könyv.Ha azt elolvasod,és a benne leírtak szerint átalakítod az étkezésedet,szerintem tuti,hogy fogyni fogsz.Nem egyszerű betartani,amit abban leírnak,de ebből kifolyólag nagyon drasztikusak a hatásai is a módszernek.


Másik megoldás,a tudatos táplálkozás.Én ezt csinálom most Somlósi Lajos tanítása szerint (YouTube-on fent van a tanítása).

Finomított fehér cukor teljes elhagyása.Se sütibe,se italba,(sajnos csoki sem),semmibe sem lehet belőle egy gramm se.Hússal soha nem szabad együtt fogyasztani a cukrot.

Finomított lisztből készült ételek teljes elhagyása.

Élesztős péksütik teljes elhagyása.Még a kenyér is.

Én jelenleg csak a saját búzám teljes kiőrlésű lisztjéből sütök.Bio,és helyben termesztett búzáról van szó.Sok magas rost tartalmú zöldség,és gyümölcs fogyasztása nyersen(ez a legjobb),de levesnek megfőzve is nagyon hasznos,ha nincs szétfőzve benne semmi.Ott kell lenni főzés közben,és nem órákig rotyogtatni,odafigyelés nélkül.


Mindezek mellé,ha csinálsz egy májtisztítást,szinte ujjá fogsz születni.Másfél nap kínszenvedés,de cserébe új életet kapsz.


Ha megfelelően táplálkozol,és mellette végzel egy-két órás könnyű fizikai munkát,mozgást,sétát,sportot,bőven jól fogod érezni magad,és egészséges leszel.


Kitartás,és tudatosság,és célhoz érsz.

2018. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na mi lett a kilókkal?
2018. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!