Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha étrendet akarok váltani mi...

Ha étrendet akarok váltani mi az amit mellőzzek és mi az amit ehetek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen étrendre akarsz váltani.
2018. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogyòkùras edzes melle
2018. febr. 20. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az étrendedet te döntöd el...

Én pl. elhagytam a cukrot, a laktózt és a feldolgozott ételeket (s egy csomó mást), de sokan nem teszik s ettől persze még lazán fogyhatnak (ahogy én is tudok hízni a jó kis étrendemen is). Nekem ez életmódváltás, tömegeléskor sem fogom visszahozni azt, amit igazán komolyan elhagytam (mert pl. a glutén visszaszivárgott, de elég minimális).

2018. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elhagytam a kenyeret, meg úgy általában a pékséges dolgokat, nagyon ritkán eszem ezeket. Elhagytam a kristálycukrot, évek óta üresen iszom a kávét, teát. Üdítőket egyáltalán nem iszok, még az egészségesnek titulált rostos cukros löttyöket se.

Minden más úgy nagyjából maradt, csak mértékkel, tehát néha spagetti is belefér, húsokat ugyanúgy eszek. Köretnek általában saláta van, de néha belefér rizs és krumpli is.

Amit eddig nem ettem, és rájöttem, hogy jó: a zsírszegény túró. Szoktam lekvárral krémesre keverni, vagy kaprosra csinálni, kőrözöttnek is jó, úgyhogy ez a heti étrendben benne van, mert jó fehérje forrás.

2018. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!