Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lehetséges a fogyás?

Mennyire lehetséges a fogyás?

Figyelt kérdés
20. Éves lány vagyok. 179 cm. 89 kg. Júniusra/ig szeretnék lefogyni legalább 70 kg-ra. El hagyom a Lisztes dolgokat pl kenyér, fornetti, és hasonlók, továbbá fél adagokat szeretnék bevezetni. Ezek melett min érdemes változtatni? Illetve a munkám miatt itthoni mozgás képet szeretnék kialakítani / semmi felé gép nincs a segítségemre / tudnátok tanácsokat írni?

2018. febr. 20. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én elhagytam a feldolgozott ételeket. A fél adagok nem tudom, elégségesek-e neked, viszont arra ügyelj, hogy vidd be a szükséges tápanyagokat. Elég baj, ha valaki enyhe koplalásba sodródik, tápanyagszegényen.

Válts életmódot és mozogj is valamit, bicikli, séta, úszás, kocogás, torna, erősítő edzés...etc. Valami csak tetszik. Ha eddig inaktív voltál, kezdetlen a séta is jó (plusz később is, nekem ez a kedvencem, csak persze nem éget időegységenként sok energiát).

2018. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Én tavaly 97-ről 82-re fél év alatt lefogytam. Számoltam a kalóriákat. A fogyásnál soha nem az számít, hogy mit eszel, hanem, hogy mennyit. Rengeteg app van, ami segít is benne. Az edzésnél is csak ez számít, csak akkor lesz eredménye, ha odafigyelsz a kajálásra és van kitartásod.


Egyébként ismét 97 kg vagyok. Kezdhetem elölről. :D

2018. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

:DD

2018. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
26%
Sport, sport, sport! Nem gyozom elegge kihangsulyozni. En rudtancolok, mellette ugyanugy eszem normalisan, neha meg egy kicsit tobbet is mint kene. Zsirszazalekom meg igy is 15, de abbol sem latszik meg semmi.
2018. febr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A youtube-on ezer féle jobbnál jobb - akár eszköz nélkül is végezhető - edzés van fent.

Én Bodyfit by Amy-t szeretem a legjobban, igaz nekem vannak eszközeim is.


Nem igaz, hogy mindegy mit eszel, csak kalóriadeficitben legyél! Igenis számít, hogy mit eszel. Az első elgondolás jó, a fehérlisztes és a hozzáadott cukrot tartalmazó élelmiszereket hagyd el. Egyél sok zöldséget és fehérjét és jó minőségű szénhidrátot.

Heti 3x-4x fél óra mozgás is csodákta képes :-)

Hajrá!

2018. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell elhagyni semmit sem, mert az nem fenntartható, és felesleges is.

Az arányokat kell helyretenni. Lehet enni péksüteményt, kenyeret, csak ne az legyen minden étkezésed.

Lehet enni édességet is, süteményt is, csak ne naponta és ne nagy mennyiségben.

Azt kéne tudni, hogy mitől híztál meg.

pl. nasizás, akkor azt hagyd el

cukros üdítők víz helyett, akkor azon változtass

órási adagok, akkor kisebb adagokat egyél

2018. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De, fenntartható egy csomó ételcsoport elhagyása is, előző. Rengeteg ember van, akire ez igaz és jól elvan úgy.

Még egy kenyérfüggő is vígan meglehet hirtelen egy gluténmentes étrenden, láttam már ilyet, de én speciel azt hagytam el, ami nekem addig sem volt extrém fontos. A legjobb ötleteim egyike volt ez.

Nem kötelező elhagyni dolgokat, de simán lehet érdemes és tartható. S az se gond, ha valaki csak a fogyás idejére hagy el valamit. Van, akinek bizonyos dolgokat egyszerűen muszáj, mert képtelen fogyni az adott dologgal, pl. mert a kalória- és szénhidrátkerete pici a nem minimális gabona- vagy gyümölcsevéshez... S nem mindenki tud minimális mennyiséget enni valamiből.

Én édességet eszem naponta és nagyobb mennyiségben, mert az belefér, természetesen ennek az a feltétele, hogy jó legyen az összetétele. Hagyományos nem fér, rizikós lenne heti egyszer is. De ez egyéni.

2018. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Életmódváltás. Meg kell tanulni rendszerezni az étkezéseidet, bevezetni a sportot, kialakítani egy megfelelő étrendet, ami egészséges és uralkodni magadon. Az étrend úgy legyen kialakítva, hogy nem zársz ki semmi olyat, amit szeretsz, mert az hosszú távon nem tartható. Hanem pl, ha csokifüggő vagy, mint én, akkor megengedsz magadnak akár napi szinten csokit, de figyelsz a mennyiségre. Itt ez a kulcs, a mértéktartás, ha ezt megtanulod, akkor boldog lehetsz anélkül, hogy napi 3tábla csokikat befalnál, ahogy én tettem régen.
2018. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az nem elég. Miért nem akarsz inkább 49 kg. lenni?
2018. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!