Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 80Kg 175 cm vagyok. Hogy...

80Kg 175 cm vagyok. Hogy tudnék a legkönyebben lefogyni? Tervem hogy izmos legyek, fogynom kell a 80kg-ból vagy így van értelme edzeni? (csak mert ha nincs értelme akkor nem akarom elkezdeni)

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 12:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 20f.
2018. febr. 21. 12:25
 2/2 anonim ***** válasza:

A zsírt le kell szálkásítanod, tömegelés előtt vagy után.

Edzésnél előny, ha már nincs fölös háj (majd lesz, legalább egy kicsi), fel nem fogom, ki kezdte ezt az egész őrületet, hogy hájasan könnyebb/érdemes edzeni.


Mindig van értelme edzeni, kivéve, ha beteg vagy.


Valamilyen szálkásító diéta, edzés. Minden diéta "szálkásító", ha kalóriadeficites (de nem koplalós s a fehérje is megvan), de azért az egészségre is ügyelni kell, úgyhogy érdemes egy jó étrendet fogni, ami számodra is megfelel. Én támogatom a tiszta étkezést, de a tipikus testépítő diétákkal masszívan inkompatibilis vagyok. Szerencsére sok jó alkalmas étrend van. Ezt azért írom, mert sokan azt hiszik, csirkerizs kell edzés mellett, persze szigorúan csirkemell s nem meglepő módon sokan ezt elképesztően önsanyargatónak tartják. Nem ennyire kötött a dolog, még versenyzőknek sem...

2018. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!