Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz tovább nem...

Miért ilyen nehéz tovább nem hízni?

Figyelt kérdés

Egy éve 56 kiló voltam, de egy kapcsolatom során +10 kiló jött rám.

Párom állandóan etetett, éreztem hogy hízok de nem igazán mértem magam, aztán durr...

Azóta is borzasztó sokat ennék, nagyon kívánom a csokit, most is legszívesebben spagettit ennék. :(( Nehéz megállni, de nem akarok elhízni. Az a baj, hogy túlzottan örömet ad az evés, úgy érzem nem tudnék ennél több mindent megvonni magamtól viszont fogyni akarok. Ördögi kör.. Így lehet egyáltalán fogyni hogy még az is nehéz hogy megtartsam a mostani súlyom?



2018. febr. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog ez. Próbálj másban találni örömet s leépíteni ezt a túlzott függést, persze ez sokáig fog tartani, de muszáj elérned, ha jót akarsz a jövődre nézve.


De itt van a közeljövő... Én beleadnék apait-anyait, mindenféle trükköt.

Több mozgás - így többet ehetsz hízás nélkül, ha többletben eszel, izmosodhatsz, ráadásul egy jó kis mozgás is fel tud dobni, eggyel több valami, ami örömet ad az étel helyett...

Könnyű kis nasik s ha már itt tartunk, normál ételek is. Ha tudod, hogy úgyis enni fogsz egy csomót egész nap, legalább ne tömény ételekhez fordulj, amikből félóra alatt 1000 kcalnál vagy s esetenként még rosszul is laktatnak...

Lakj jól rendes étellel, úgy igazán. Én rettenetesen evős tudok lenni, akár viszonylag jóllakottan is ipari mennyiségek mennek be, ha úgy jön ki a lépés, de igazán jóllakottan leállok. Egy jó kis fehérjedús étel valami leves után (vagy mikor mi, változó is, mi hat), ez kalóriában nem olyan veszett sok, de úgy jól tudok lakni vele, hogy minimális önuralommal kihagyom az édességet, pedig azt nagyon megszoktam. Kicsit is éhesen esélyem sincs. Hátha te is ilyen vagy.


Igazából annyira sojkat kell ennünk mindennap, bőven sok élvezetet össze tudunk hozni, még tömény ételekből is. Nem lenne szabad, hogy gond legyen meggátolni az élvezetevést, de persze az emberi lélek, a rossz étrend s egyebek megnehezítik a dolgunkat. Tegyél meg "mindent" s ha elrontod, akkor se csüggedj, le tudod nevelni magad az oktalan túlevésről.


Mondjuk te erősebb vagy nálam, kivéve, ha elhatározom magam. Én simán becsokiztam most este, cseresznyével. Bár a csoki nekem bőven belefér, sosem azzal szállok el. Laktató, cukormentes... Azok közé tartozom, akiknek kevés tömény étcsoki elég nagy élményt ad, kakaó nélkül pedig úgysem vagyok hajlandó élni. Úgyhogy a csoki fixpont, de nagyon kevés van belőle.

2018. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. :)
2018. febr. 22. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó tippeket adott az előttem lévő, de nekem pl nem jön be az ő módszere! :) én napi többször is nasizok, renegetegszer eszek egy nap de mindig vmi kis 200-max.300 kalóriákat,még a fő étkezésekre is, de én nagyon kevéstől is jóllakom! Kísérletezd ki,hogy neked hogy jobb!:)
2018. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!