Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi az a fogyási módszer, ami...

Mi az a fogyási módszer, ami nálatok viszonylag gyorsan a legjobban bevált? ☺

Figyelt kérdés

Kicsit hasból is, de Leginkább combból!

Étrend változtatás kalória számolással?

Vagy mik azok a dolgok amiket lehetne csinálni?!



2018. febr. 21. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyaloglàs, séta.
2018. febr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Napi 5x kell enni, 3 óránként, kizárólag húst vagy zöldséget, lehetőleg keveset, csak vizet szabad inni
2018. febr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kalória számolással fogyok, használom a Kalóriabázist, már teljesen belejöttem, és eddig 6 kilótól szabadultam meg (8 volt a cél, már csak 2 van hátra). Így nem éhezek, de látom mennyit ehetek, és nem is zabálom túl magam. Pont jó.

Természetesen mozgás is van mellette, de a túl intenzív mozgáshoz már öregek a csontjaim, jelenleg csak nagyokat sétálok, illetve enyhébb időben rollereztem, ha újra jó idő lesz, elő fogom venni, meg biciklizni is fogok, azt is szeretem.

2018. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
60%

Étrend változtatás a legfontosabb.


Én nagyon sokat kezdtem inni. Vizet és rostos italokat.


Sokkal többször,de kevesebbet ettem egynap.

Rengeteg gyümölcsöt ettem. Alma,mandarin,ananász,mangó,málna,eper,banán,kivi,narancs,dinnye,sárga dinnce,avokádó, szőlő. A tescoban szoktam vásárolni ezeket.


Ez mellett salátákat ettem,de szósznélkül. Mellé koktél paradicsom retek paprika stb.


És csirkemellfilét szoktam csinálni. Picit megsózva,de amúgy natúran etten majdnem. Mellé néha saláta és ennyi.


Kb ez volt az étkezésem.


Én 5 hét alatt 9kg fogytam. Ezutàn apával kezdtem el edzeni. Ő tesi tanár. Napi fél-1 órát futott velem. Utána edző terembe mentem és én is hasról akartam fogyni/izmosodni. 1 hónap alatt már nem volt semmi pocakom. Mondjuk rajtam nem is volt sok felesleg. +4kg talán,de akartam még fogyni-izmosodni.


Hamar el lehet érni változást,de először a kajàban kell változtatnod.

Aztán fogyni- nem azonnal erősítő gyakorlatok csinálni. Futás,úszás ezeket javaslom én is csináltam. Majd miután ledolgoztad a felesleges még lehet picit fitten tartani magad és izmosodni.


Türelem kell hozzá! Ez a kulcs. Meg motiváció!

2018. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kalória számolás, és az egészséges összetételű ételek a megoldás.
2018. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

A kalóriaszámolás nekem sosem jött be, mivel az nem akadályoz meg a keretem elrontásában... Évekig számoltam, informatív tud lenni, néha akár segít is, néha pedig akadályoz (mert bonyolult lenne átszámolni a másik napra, inkább megeszem, be van tervezve, úgyhogy megeszem... ilyenek). Tervezésre kiváló a kalóriaszámolás, de én csak felrúgni tudom a terveket, betartani nem, nincs is nagy motivációm, szabadabban szeretek működni.


Ami bizonyos körülmények között bevált: durva szénhidrátcsökkentés, durva időszakos böjt (pompásan fogynék napi 1 evéssel, de az nálam ritkán reális, sajna, pedig nekem még egészséges és kényelmes is), kemény elhatározás, több mozgás. Nálam ezek mind jók, de ahogy változott a súlyom, más módszer kellett.

Számolni nem szeretek (s amúgyis hiába), a kalóriabevitelem inkább csak akkor csökken remek étrendnél is, ha csökkentem az étkezéseim számát. A páromnál is csak az válik be (de rengeteg szénhidráttal, az nem változtatható). Mindkettőnknél muszáj a mozgás, mert kicsi étellel nem lakunk jól. De az úgyis kell az egészséges élethez, jó közérzethez, normális testhez, úgyhogy OK :)


Természetesen más embereknek egészen más lehet a megoldás.

2018. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hirtelen elkezdtem nőni,ugyanúgy ettem mint előtte,csak kevesebbet,nem vacsoráztam,több gyümölcsöt ettem és gyakran jártam el teniszezni,sétálni biciklizni. 15/F
2018. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami a leggyorsabb volt, az a szervezetemben elszaporodó Candida gomba. 6 hónapos diétán voltam, az első 3 hétben 6 kilót fogytam, összességében meg vagy 12-t.
2018. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég sok diétát kipróbáltam mire rájöttem, hogy nekem mi a jó, amivel az emésztésem is ki van békülve.

A legnagyobb hibám, hogy imádom az édességet. A cukrot teljesen száműztem az életemből, találtam FINOM cukormentes csokit, de persze itt is nagyon fontos a mérték. Megpróbálok úgy élni, hogy ne érezze a testem/lelkem sanyargatásnak a dolgot, ne érezzek bűnnek egy falat csokit, vagy egy szelet süteményt. Ellenben keresem mindenből a cukormentest.

A péksütit, kenyeret 99%-ban száműztem az életemből. Felváltotta a rengeteg zöldség és húsféle.

Néha visszaferdül az élet a régi kerékvágásba, ami az emésztésemnek egyáltalán nem tesz jót. Ha már csak a fenti elveket követem és mellé mozgok, akkor amellett hogy fogyok, az életemnek ez a része is teljesen helyreáll.

2018. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Naaagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat ♥♥♥ Megfogadom a tanácsokat!
2018. febr. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!