Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam a diétámat! Mit...

Elrontottam a diétámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megettem 3db fahéjas tekercset! Farkaséhes voltam, remegtem és szédültem. Most meg bűntudatom van!
2018. febr. 22. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a koplalást, egyél eleget egészségesen, sportolj valamit.
2018. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sportolok, de ha többet eszek sose fogyok le!
2018. febr. 22. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeséget beszélsz! Ha ájuldozásig éhezteted magad, utána meg bezabálsz akkor nem fogsz fogyni.
2018. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez vagy nem igaz, vagy valamilyen hormonzavarod van. Menj orvoshoz.
2018. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jojo..

Vki tudna segíteni abban, hogy mit tegyek? Hogyan dolgozhatnám le? Megnéztem a kalória bázison, 395kcal!!

2018. febr. 22. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha abbahagynád a hisztit, azzal sokkal előrébb lennél. Ha ez nem megy, akkor ne csak a háziorvost keresd fel, hanem egy pszichológust is.
2018. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Kapd fel a futócipőt, és fuss 50 percet.
2018. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

395 kcal semmiség, nem értem a pánikot. Amúgyis, éhesen az a természetes és a jó, ha eszel. Bár persze ehettél volna jobbat is. Nem baj, még ehetsz, a tekercsek alig adtak energiát. Valami jó kis fehérjét ajánlok zöldséggel.

(Milyen farkaséhség az ilyen? Ha én vagyok farkaséhes, az 2000 kcal alaphangon, bár nem szoktam az lenni, mert időben eszem meg amúgyis jó az étrendem, nehéz elérnem az ilyesmit. Tudom, hogy nem vagyok tipikus, de 400 kcal azért elég picike farkaséhségnél...)


De, ha eleget sportolsz, ehetsz bőven. Nem akármennyit, de azért ember legyen a talpán, aki egy igazán aktív életben túleszi magát...

2018. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha farkaséhes vagy,remegsz és szédülsz a diétád alatt,akkor valamit baromi rosszul csinálsz.
2018. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!