Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bekattantam. Segitseg?!

Bekattantam. Segitseg?!

Figyelt kérdés
Tobb hónapja eletmodot valtottam.eddig minden rendben volt, de tegnap bekattantam. Megettem egy kis szelet tortat, 6 db toffefeet, egy szelet pizzat meg 2 sor csokit. Nagyon kivagyok magamtol. Úgy erzem ezzel tönkretettem mindent?!

2018. febr. 23. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

És? Ettől nem lesz semmi baj.

Egy nap volt, és egyébként sem volt óriási mennyiség. Ettől nem ment semmi sem tönkre.

2018. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg rossz az életmódod is, ha epekedsz egy kis édes íz után és elveszted a kontrollt amikor az akaraterő elfogy. Nem az egyszer bezabálással van a baj, hanem hogy bűntudatod van attól hogy ettél.
2018. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom éhezteted magad.
2018. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ehezek, eszek rendesen tesztat (hazit, graham lisztbol) hust, halat, zoldseget. Tegnap születésnapot unnepeltunk es egyszeruen nem birtam ki. Utalom magam, imadom persze az edesseget, de az utobbi fel evbe lemondtam rola, nem tudom mi volt ez.
2018. febr. 23. 10:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ez? Hát az, hogy a fogyókúrával együtt nem tűnik el az evéshez való kedved is. Társaságban, születésnapon meg aztán pláne! Az elfogyasztott kajánál, ami egyáltalán nem volt kirívóan sok, sokkal nagyobb baj az, hogy "utálod magadat." Miért? Azért, mert normális ember vagy?
2018. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz, ha időnként eszel egy kis édességet. Minden héten ehetsz egy-két alkalommal sütit, csokit egy-egy darabot.

Akkor nem leszel így kiéhezve rá, hogy egyszerre többet megegyél. De egyébként nem volt túlzóan sok ez a mennyiség, úgyhogy ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2018. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

Én tegnap megettem egy tál tejberizst, egy tányér tésztát pörivel meg minden sz@rt..

És én is utálom magam.

Sztem csináljuk azt, hogy ma már nem eszünk semmit. Holnaptól pedig folytatjuk, ahol abbahagytuk a diétát.

2018. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap a párom beállított két KFC-s burgerrel, sikerült kiválasztania a legkalória dúsabbat. :) És bűntudat nélkül letoltam, meg a sült krumplit is hozzá, mert néha-néha velem is előfordult, hogy többet ettem, de mivel más napokon mindig kalóriadeficitben voltam, így az átlag jó, tudom, hogy egy hambitól nem fogok visszahízni.

Úgyhogy nyugodj meg, egy délutáni kajálástól senkire nem szaladt fel 10 kiló, de még kettő se, mert a szervezeted átlagol.

2018. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze tudom, de haragszom magamra, hogy a nasik kozul is a legsz@rabbakat sikerult befalnom
2018. febr. 23. 11:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd... a fogyás nem egy olyan dolog mint e jenga, hogy ha van egy rossz húzásod borul az egész.

Ha megettél volna 15 db toffefeet, 5 szelet tortát és egy egész pizzát sem rontottál volna el semmit.

2018. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!