Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


20 éves lány vagyok. 167 cm es 66 kiló

Szeretnék fogyni, de nem akarom túlzásba se vinni.

Szerintetek mi lenne az ideális súly?

A méreteim: 104 váll, 98 mell, 75 derék, 102 csípő de a csontom látszódik, és 106 fenék, 60 comb.


Előre is köszönöm.



2018. febr. 24. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1-2 centi eltéréssel nekem is ekkorák a méreteim és a súlyom is ennyi, szintén fogyókúrázok. :)

Én egyenlőre 55 kilót lőttem be egyébként. 18/L

2018. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, örömmel látom hogy nem vagyok egyedül. Igen én is 55-60 kgt lőttem be, csak ugye most is ki van a csípő csontom, és félek ha leadok 10kgt kb akkor nagyon drasztikusan kifog állni az a csont.

Ment a zöld kéz ;)

2018. febr. 24. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 170 cm vagyok, és 66 kilóról indultam. :)

Most vagyok 61, és a kalkulátorok ennyit írnak ideálisnak, de én mindig 60 alatt voltam, úgyhogy 58 a cél.

Neked is e körül lehet az ideális, de szerintem a kalkulátorok nem veszik figyelembe az alkatot, és az 58-cal néztem szerintem ki pont jól. Nekem is pont 102 cm a csípőm, de ebből már nem tudok leadni, mert ez már a csontom. :)

2018. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen a 102 cm már a csípő csontom. Ezért is vagyok bajba a fogyókúrával. Ment a zöld kéz :)

2018. febr. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!