Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leg Magic és szoba bicikli jó...

Leg Magic és szoba bicikli jó fogyáshoz? Na és persze kevesebb nasi. Nincs lehetőségem futni járni. Viszont kell mozognom mert szülés után maradt rajtam 15kg

Figyelt kérdés
Torna videókra nem szeretnék ugrálni
2018. febr. 24. 16:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Derekamon,hasamon és a combomon van a fölösleg
2018. febr. 24. 16:55
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Kevesebb étel. Az a döntő.
2018. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom de vmi mozgás is kell mert régen ehettem sokat de volt lehetőségem mozogni és a munkám is pörgős volt így nem maradtak rajtam a plussz kilók.De most gyereknevelés alatt csak gyarapodok😣
2018. febr. 24. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra a szobabicikli halálunalmas lenne, ráadásul csak a lábakat dolgoztatja meg. A leg magic, nem tudom, mi, de a nevéből úgy sejtem, leginkább lábra van. Ha mindenképpen gép kellene, az ellipszis trénert választanám, de számomra leginkább a fitnesz vonzó.
2018. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem, mi ez a Leg Magic, fogalmam sincs hogy működik, de ha rendszeresen csinálod, és nem adod fel, jó lehet. Ugyanez vonatkozik a szobabiciklire. Sokan megveszik, aztán ott porosodik a szobában, mert megunják. Ha te viszont nagyon elszánt vagy, és úgy gondolod, hogy nem fogsz unatkozni egy helyben tekerés közben, akkor jó fogyáshoz. A lényeg, hogy mozogj.

(u.i. Én még nem láttam biciklist, akinek Terminator lábai, de plöttyedt hasa és karja lett volna, mert nem csak a lábat mozgatja - persze azt a legjobban - de fogyáshoz ezért jó.)

2018. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez a legmagic olyan mint a p.natátogató (combtávolító gép a konditermekben). Biztos jó valamire, de edzést arra alapozni baromság. A szobabicikli jó, de javaslom, hogy keress valami spinning videót és arra tekerj, úgy hatásosabb és kevésbé monoton. És a kardió edzés mellé kellene valami legalább saját testsúlyos erőedzés heti min. 2x. Meg persze megfelelő étrend.
2018. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nekem nem uncsi a tv elött mondjuk zenét hallgatva tekerni🙂 Régebben kaptam kölcsön ezt a leg magic gépet de nem emlékszem h fogytam -e tőle mert nem rendszeresen használtam mert nem voltak plussz kilók rajtam csak unalomból csináltam néha.Arra viszont emlékszem h fájt tőle a fenekem,combom a hasam már nem tudom😃
2018. febr. 25. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy valamitől izomlázad van, még nem jelenti azt, hogy jó is. :) Mondjuk kalóriát biztosan éget, de én akkor is maradnék csak a biciklinél. Ha van rá keret, vegyél egy kettlebell készletet, azzal sokféle gyakorlatot lehet csinálni. A kettő együtt már jó lesz. :)
2018. febr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!