Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom és mellé edzem...

Fogyókúrázom és mellé edzem heti 6x. Ha menzeszem lesz ajánlatos ugyan úgy tornázni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi bajod, miért ne? Ha van, az más lapra tartozik, mérlegelj, nézd meg, mit bírsz... Ehhez nem értek, én nem érzek semmit ilyenkor.
2018. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez rosszul fog hangzani egy diétázónak, de ilyenkor egyél picit többet.

Tapasztalatból mondom, én azt csináltam, hogy nem bírtam edzeni, mert nagyon rosszul voltam, ezért picit kevesebbet ettem és egyszer majdnem összeestem.

Azóta ebben az 5 napban én szedek vasat, fél literrel többet iszom és beiktatok 3x100kcal plusz étkezést(így is 4x eszek, ilyenkor 7x).

Edzeni ilyenkor erősítést nem csinálok és csak szobabiciklizek, azt sem úgy, hogy meghaljak, csak olyan közepesen, kicsit megizzadok, meg egy 40perc után azért érzem, hogy dolgoztam. Illetve séta.

2018. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az olimpiai számokat elnapolják, mert megvan a sportolónak? Még az úszószámokat sem! Nyugodtan lehet ilyenkor is mozogni. :)
2018. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. febr. 24. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az első két napon nem mozgok, utána meg megy minden a normál ütemben tovább. Nekem ez vált be, erőtlenebb vagyok olyankor.
2018. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!