Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hetet kihagyok annak...

Ha egy hetet kihagyok annak lesz valamilyen következménye?

Figyelt kérdés

4 hónapja életmódot váltottam,heti 4x-5x futok 7km- t és mellette egészségesen táplálkozom. Már 8kg-ot fogytam.

Az a helyzet hogy ma reggel úgy keltem,hogy elég rosszul érzem magam. Hőemelkedésem volt, gyenge vagyok és fájnak a végtagjaim, lehet ez az influenza dolog engem is utolért.

Az a kérdésem, hogy ha ezen a héten az ágyat nyomom, de mellette 1300kcal körül eszek akkor lesz bármilyen következménye? Például romlani fog e az állóképességem vagy vesztek e minimális izmot esetleg?

A válaszokat előre is köszönöm!:)

17/161cm/53kg


2018. febr. 25. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Jajj, nem lesz semmi baj, ilyenkor pihenni kell, hogy összeszedd magad. Nehogy nekem influenzásan elkezd rohangálni, mert megverlek.
2018. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz.

A sport ilyenkor erősíthet a betegséget, úgyhogy pihenj és gyógyulj meg minél hamarabb!

2018. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!^^
2018. febr. 25. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Két választásod van:

(1) pihensz egész héten - ebben az esetben valóban fogsz egy kevés izmot veszteni.

(2) kimész futni - ebben az esetben valószínűleg még több izmot fogsz veszteni, mert a betegséggel küzdő szervezeted nem ér rá most ilyenekkel foglalkozni, és ráadásul kockáztatod, hogy még betegebb legyél, kórházba kerülj, akkor aztán el tudod képzelni, mi fog történni az izmaiddal.


Hivatásos sportolóknak legjobb tudásom szerint azt ajánlják, hogy 24 óra teljes láztalanság után kezdjék csak el újra az edzéseket, de óvatosan. Ha már jobban vagy, akkor jót tehet, ha kimész egy órát sétálni vagy ilyesmi, de amíg lázad van, addig maradj a fenekeden.

2018. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az nem is volt opció, hogy elmenjek futni ilyen állapotban, ezt hozzáirhattam volna a mondandómhoz. Az ágyból sem bírok kimászni egyenlőre.:D

Köszönöm a választ!

2018. febr. 25. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagy pihenni kell . Főleg ha erőtlen vagy és rossz a közérzeted,azt hiszem ez egyértelmű .

1 hét kihagyásnak nincs ilyen következménye ,persze ha hányás/hasmenés van ott már kicsit más a helyzet,de hamar visszaáll a rend ha meggyógyultál

2018. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!