Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan egyek ennyi zöldséget?

Hogyan egyek ennyi zöldséget?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik etkezesemhez a taplalkozastanacsadom 150gr zöldséget adott meg , de egyszerűen nem tudok ennyi zöldséget megenni. Ha nem eszem meg nem lesz annyira hatékony a fogyás vagy mi tortenik ?
2018. febr. 27. 15:16
 1/7 anonim válasza:
Fontos a zöldség diétában a rostok végett hogy ne áljanak be a belek. Egyél amennyi megy és használj rost készitményt mellé. A wc n érezhető a rost hiány.
2018. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem ettem ennyi zöldséget, és fogyok. :)

Zöldség nálam az ebédnél van, mert általában salátát eszek köretnek, illetve vacsorához szoktam savanyúságot enni. Azon kívül ha két hetente egyszer kenyér vagy zsömle a reggeli, ahhoz eszek uborkát vagy paradicsomot.

2018. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hozzá lehet szokni 1-2 hét alatt.vitaminok és a rost miatt kell
2018. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rostot könnyen be lehet vinni másból, egyes étrendekben pedig nincs zöldség, de az nagyon speciális életmód, ezt nem akarod. A zöldségek jók arra, hogy sok fontos tápanyagot bevigyél kevés kalóriában, persze minden zöldség más.


Nekem 15 dkg zöldség szinte semmi, de nem tudom, mennyi étkezésed van s bizony, az ízlésen sok múlik... Ha nem tudod megenni, nyilván ne edd meg, egyél annyit, amennyit tudsz. Lehet, hogy később majd tudod emelni.


De megpróbálhatod olyan formában enni, hogy menjen. 1 kiló karfiol sütve nekem minimális adag, simán betolom, ha van, akármennyire is tönkreteszem vele a szénhidrátkeretemet néha... Odavagyok a zöldségekért, ez valószínűleg segít, de nyersből azért nehezen ennék többet. Sütve és főzve más (s engem nem érdekel, ki tartja ezt jónak. nyerset is eszem, nem kell aggódni, számomra az fontos, ki se bírnám nélküle). Pl. 1 liter zöldségleves könnyedén becsúszik és az már mennyiség.

Gondolom, valamilyen zöldséget csak szeretsz vagy meg tudsz enni... S az elkészítési módon is sok múlik. Én tegnap sok tojáspörköltet ettem, na az hoz zöldséget is, de teljesen más hangulatú, mint egy zöldségétel. A spenótot pedig unom, de az étrendemben jól jön, úgyhogy találtam olyan ételt, amiben szeretem.

2018. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a gyors válaszokat ! 6etkezesem van abból 1 elhagyhato de 3 étkezésnel minimum ott van a 150gramm zöldség sajnos En meg csak most kezdek megbarátkozni az egészséges életmóddal és lehet nekem azért tűnik soknak .
2018. febr. 27. 17:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Rost készítményen belül mit értesz ? Taplalekkiegeszitoket? Bocsi csak tenyleg meg Nagyon kezdő vagyok.
2018. febr. 27. 17:57
 7/7 anonim válasza:
46%
Táplálékkiegészítő tabletta vagy por formájában (utóbbi szerintem jobb). Egy pohár vizzel étkezés közben megiszod és kész. Privátban tudok ajánlani.
2018. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!