Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy a hasam mérete...

Normális, hogy a hasam mérete ennyire változó?

Figyelt kérdés

Nem értem. Vékony, ámde lötyibb, elkényelmesedett embereknél szokott lenni, hogy ruhában tök csinosak, vékony combjuk, és lapos hasuk van, viszont étkezések után mindig nagy lesz a hasuk, mert semmi izom a hasfalukban, ami tartaná magát.

Én viszont sportolok, nem is keveset, egész izmos a hasam (persze közel sem eléggé) és bár állandóan az alakommal szenvedek, nem értem, miért van az, hogy egyik nap tök lapos, csini hasam van, máskor meg hiába vacsorázok direkt korán, és plankezek, felülök egy csomót, másnap reggel óriásim pocakkal ébredek. Most már egy hete oylan, mintha fel lenne puffadva. A kilóim is felszöktek 1- 2 - vel.


De why? Mit tehetnék?



2018. febr. 28. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha olyan, mintha fel lenne puffadva, akkor fel is van puffadva, bélgáz van benne.
2018. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Nem lehht, hogy ennyiszer fel van puffadva. Már csak az étkezésem miatt sem, hiszen szinte nem is eszek/iszok tejet. Szén - hidrátot se. Egyszerűen az van, hogy egyszerűen nem tudok jól lakni nagy has nélkül. De néha, ha nem eszek, is ilyen nagy. Nem is tudom, háj van - e rajta, vagy tényleg inkább felpuffadás szerű. De borzalmas.
2018. febr. 28. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Bármi felpuffaszthat. Engem pl. a karfiol, a tojás, a húsleves. Más magyarázat nincs az időszakos növekedésre, mert a zsír nyilván nem liftezik ilyen gyorsan fel-le a hasadról. Vagy gáz, vagy esetleg víz.
2018. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Felpuffadni nem csak a tejes dolgoktól, és a szénhidrátoktól lehet, hanem nagyon sok mindentől. Nem lehet, hogy a vízvisszatartással vannak gondjaid?
2018. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet nem kaja az ami felpuffasztja😂
2018. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!